Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pokłóciłam się dziś z niebieskim, bo spóźniliśmy się przeze mnie na pociąg. Zaspaliśmy i mieliśmy tylko chwilę na ogarnięcie się. Zaczęłam robić szybki makijaż, on cały czas się na mnie darł i mnie pospieszał. W taksówce jeszcze kończyłam się malować, a on siedział z kamienną miną, ale widziałam, że jest wściekły na mnie. Wbiegliśmy na dworzec, ale było już po ptakach i zaczęła się litania. Że jestem płytka, że muszę nakładać szpachlę nawet na wyjazd do jego rodziców, że gdyby nie moje fanaberie to byśmy sie wyrobili. Ja w ryk, więc skończył na mnie naskakiwać, ale nie przeprosił.

Mam straszne kompleksy i nie jestem w stanie wyjść z domu bez chociażby częściowej tapety. W nastoletnich czasach miałam problemy z trądzikiem i mam trochę blizn i te kompleksy z tamtych czasów zostały. Myślałam, że on to rozumie, ale jak widać nie. Jestem rozczarowana swoim chłopakiem i jest mi przykro. #rozowepaski jesteście w stanie wyjść gdzieś bez makijażu? Jak często się malujecie i jak mocną tapetę stosujecie? #niebieskiepaski czy podobają się wam wasze dziewczyny bez make upu?

#makijaz #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 246
Ja bez makijażu jestem w stanie iść wszędzie.
Jednak wolę się pomalować bo wyglądam po prostu lepiej. No i zdrowiej.
Często zarywam nocki i przez to mam ciemne cienie pod oczami.
Do sklepu, do kina czy na codzien się nie maluję.
Jednak do teściów chyba żadna dziewczyna nie chciałaby wyglądać na zaniedbaną.
@AnonimoweMirkoWyznania ja #!$%@?. Jak zaspalas to trzeba było biec na taksówkę i całość zrobić tam albo w pociągu. Niebieski miał rację. Skoro z tobą jest to ma #!$%@? na twoje blizny czy co to tam masz. Przez głupie szpachlowanie nie zdążyliście i tyle.
@AnonimoweMirkoWyznania: W sumie mam problem z delikatnym wypryskami na czole, brodzie i okolicach gornej czesci ust. Niebieski wie, ze dla mnie to troche uciażliwe (szczegolnie w pracy - branza fryzjersko-kosmetyczna) i do tego intensywna czerwien na wlosach uwydatnia problem. Ale jesli sie gdzies spieszymy to najczesciej makijaz robie bedac na miejscu lub na dluzszym postoju jak jesteśmy w trasie..Albo wstaje 30 min wczesniej i sie ogarniam.

Nie ma problemu nawet w