Wpis z mikrobloga

Alior Bank, piękna definicja bankowości internetowej. Aby wykonać przelew wychodzący z banku w większej kwocie, ale nie jakiejś astronomicznej, trzeba autoryzować przelew w oddziale( ͡° ʖ̯ ͡°), nie ma możliwości autoryzacji telefonicznej))¯_(ツ)_/¯. Istna piękna sprawa, to się nazywa dbać o klienta, żeby trochę ruchu złapał i szukał oddziału (ʘʘ). #aliorbank #banki #bankowosc
  • 16
jesli konto dla klienta iduwydialnego to nie tylko alior tak ma. Mam tak samo w millenium, 50k max online.


@SAIDED: No tak, ale można autoryzować przelew telefonicznie. Przynajmniej kiedyś można było.
@krootki: autoryzuja kazdy przelew jakos powyzej 20k telefonicznie, jesil robisz go pierwszy raz z konta, czyli do jakiegos nieznanego goscia. Powyzej 50k zl zostaje tylko oddzial. Przerabiany temat:)
28tys. Przelew. Więc lol. Do tego większość oddziałów otwarta w Łodzi do 17.
Do mnie zadzwoniła Pani z infolinii powiedzieć że nie da się i muszę do oddziału
@sarevok123: xD ja sobie założyłem konto w envelobanku i ostatnio chciałem zapłacić za podatek i musiałem dzwonić na infolinie żeby limit przelewów wychodzących zwiększyć, bo na stronie i w aplikacji mobilnej to było zablokowane. na infolinii mogłem zmienić do MAX 20k zł (choć nie pomyślałem żeby zapytać, czemu max limit to 20k zł)