Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam przepisu na Kanapkę Elvis - ulubioną przekąską samego Króla Rock and Rolla która zwyciężyła w ostatnim głosowaniu zdobywając w ankiecie ponad 800 głosów.

Kanapka jest mega prosta w przygotowaniu, kombinowałem z różnymi jej wariantami ale ten najbardziej klasyczny według mnie jest najlepszy. Wszystkie składniki kupicie z łatwością w każdym markecie, a jej czas przygotowania to dosłownie chwila.

Mam nadzieję, że The Elvis zagości dziś na waszych stołach :) W kolejnym odcinku zrobimy currywursty, które zajęły ostatnio drugie miejsce, a później zajmiemy się może jakimiś nieco bardziej skomplikowanymi przepisami :)

W ankiecie tym razem pytanie o dość kuchnie amerykańską, którą wiele osób pogardza, a która dla mnie jest mega ciekawa bo nie jest zamknięta w jakieś sztywne ramy i zachęca do eksperymentów.

Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało w komentarzach do znaleziska lub w wiadomości prywatnej, każdemu w miarę możliwości postaram się pomóc.

Pozdrawiam!

_____________________________________

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
Pobierz MG78 - Hej! Dziś zapraszam przepisu na Kanapkę Elvis - ulubioną przekąską samego Król...
źródło: comment_FinO7VI2cXQfXhEbPoJHhibeJpFiETmP.jpg

Czy lubisz kuchnię amerykańską?

  • Uwielbiam 46.6% (752)
  • Jest mi obojętna 40.9% (661)
  • Raczej nie lubię 6.9% (111)
  • Zdecydowanie nie lubię 5.6% (91)

Oddanych głosów: 1615

  • 118