Wpis z mikrobloga

Ostatni raz byłam miła dla obcej osoby.
Mięsny, kolejka. Przede mną 3 osoby za mną około 5. Tuż za mną stała babka w ciąży. Stęka, krzywi się, wzdycha. Myślę ok, przepuszczę ją na moje miejsce.
Ja: Proszę niech pani wejdzie na moje miejsce w kolejce, zamienimy się.
Kobieta: Ale przed Tobą są 3 osoby.
Myślę sobie hmm o co chodzi, sprawdza moja zdolność liczenia do 3.
Ja: Tak
K: Ale ja chcę na początek.
XDD
J: no tak ale nie mogę decydowac za innych czy panią przepuszcza ZD
K: pffff też mi przysługa.

W głowie już " ty #!$%@? morświnie ja chcę cię przepuścić a ty mi tak.
Nie odezwałam się nic.
K: to co mogę przejść?
xD
Ja: nie.

Skąd się ci ludzie biorą. Po moim nie odwróciła się żeby żalić się do babki za nią jak została przeze mnie potraktowana XD

#madki #patologiamiasta #zalesie
  • 89
  • Odpowiedz
@27er właśnie też nie czaję tego hejtu na kobiety w ciąży. Laska ma w brzuchu małego aliena który naciska jej na pęcherz, zmienia środek ciężkości, #!$%@? hormony i rozciąga ciało, #!$%@? jej pewnie kopniaksy od środka 24h na dobę. Pewnie stoi w kolejce i myśli tylko czy się najpierw zeszcza czy zwymiotuje zanim spocona doturla się do domu. Pewnie jest w #!$%@? zmęczona noszeniem dodatkowych kilogramów a tutaj ludzie nie potrafią pojąć
  • Odpowiedz
@shitty_support:
To wynika z bólu dupy, bo teraz każdy przegryw męski mimo, że krytykuje feministki, to realnie tez przejmuje ich postulaty. I ubzdurali sobie, że teraz męstwo to dosranie kobietą, chcą równości, to będa je miały. Co z tego, że uważają się za tych, co mają inne poglądy niż femi, jak stosują najgorsze praktyki feministyczne.
Zachowują się tak, jak krytykują druga stronę, zamiast dawać przykład niby swoim wartością. Ale wartości to
  • Odpowiedz
@agaja: Ja to rozumiem oczywiście i staram się pomóc jak mogę, nie zrozum mnie źle. Tak samo starszym osobom lub niepełnosprawnym, lub obcokrajowcom którzy nie znają języka i próbują coś załatwić (choć to już inna sprawa).

Ale to że autorka przepuściła(by), to nie oznacza ze inni by przepuścili. Zapewne tak gdyby tylko po cichu przeszła, a następna osoba by powiedziała „no to niech przede mnie tez pani wejdzie”, następna tak samo.
  • Odpowiedz