Wpis z mikrobloga

Ostatni raz byłam miła dla obcej osoby.
Mięsny, kolejka. Przede mną 3 osoby za mną około 5. Tuż za mną stała babka w ciąży. Stęka, krzywi się, wzdycha. Myślę ok, przepuszczę ją na moje miejsce.
Ja: Proszę niech pani wejdzie na moje miejsce w kolejce, zamienimy się.
Kobieta: Ale przed Tobą są 3 osoby.
Myślę sobie hmm o co chodzi, sprawdza moja zdolność liczenia do 3.
Ja: Tak
K: Ale ja chcę na początek.
XDD
J: no tak ale nie mogę decydowac za innych czy panią przepuszcza ZD
K: pffff też mi przysługa.

W głowie już " ty #!$%@? morświnie ja chcę cię przepuścić a ty mi tak.
Nie odezwałam się nic.
K: to co mogę przejść?
xD
Ja: nie.

Skąd się ci ludzie biorą. Po moim nie odwróciła się żeby żalić się do babki za nią jak została przeze mnie potraktowana XD

#madki #patologiamiasta #zalesie
  • 89
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000 nie rozumiem dlaczego nie wykorzysta sytuacji i nie podejdzie sama z przodu bez kolejki.
Jak moja partnerka była w widocznej ciąży to specjalnie zbierałem ja na zakupy do urzędów itd aby ogarniała bez kolejki ;-)
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: Kiedyś przepuściłem jakąś cipkę w kolejce bo miała tylko jedną rzecz a ja więcej. Przeszła nawet nie mówiąc "dziękuję", w dodatku z miną jakby nie wiedziała co się właśnie odstawiło. Od tamtej pory przepuszczam tylko kolesi, oni są bardziej ogarnięci.
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000 analogiczna sytuacja: stoję w kolejce do kasy PKP, za mną kilka osób i ktoś podbiega i pyta czy może tylko kupić bilet bo pociąg zaraz odjeżdża. No #!$%@?, chyba każdy w tej kolejce stoi po bilet i to nie tylko moja zgoda ale cała kolejka musi się zgodzić. Czasem jednak to za trudne dla ludzi do zrozumienia.
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: Ja też jak chce pomóc, a ktoś mówi od niechcenia " no dobra..." albo czemu tak późno , to z automatu idę w cholerę. Gburą i chamą nie pomagaj, ale niech Cię to nie zrazi do normalnych osób
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: najśmieszniejsze, jak ktoś w kolejce pyta pierwszej osoby, czy może przed nią wejść, a zdanie tych wszystkich pomiędzy pierwszą osobą, a nią, już się nie liczy, mimo, że przecież #!$%@? się wszystkim w kolejkę xD
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: znasz ludzi od wczoraj ze taka zdziwiona jestes? tak tojest wlasnie, raz ci ktos odpowie milo, raz cie zbeszta jeszcze. jak dla mnie i tak warto nawt jak by to mialo pomoc 1/10 osob. bycie milym latwe nie jest, a ty sie chyba do tego nie nadajesz skoro juz sie zniechecilas.
  • Odpowiedz
Ostatni raz byłam miła dla obcej osoby.


@Spajkodron3000: Nie rozumiem tego, niby każdy rozgarnięty człowiek wie że dowody anegdotyczne w dyskusji są bezwartościowe, ale w życiu tak czesto sie nimi posługują. Ktoś nie odwzajemnił twej dobroci więc #!$%@?, nie bede już miła? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Elaviart jw. Pisałam to zdenerwowana sytuacja i tym jakie głupoty ta kobieta zaczęła gadać do innej kobiety.

Staram się być zawsze kulturalna wobec obcych.
Nie zacznę teraz nagle po tej jednej (nie pierwszej z resztą) sytuacji być chamem u gburem.
  • Odpowiedz