Wpis z mikrobloga

A jakie jest uzasadnienie chorobowego płatnego 100%? Każdy by takie chciał.
Przypominam, że ustawowo zwolnienie związane z chorobą wynikłą z wykonywania obowiązków i tak już jest 100%.

Ale też chciałbym sobie 30 dni w roku siedzieć "przeziębiony" z pełnym portfelem. Taki sierpień na przykład.
Mimo że trochę mandatów nałapałem i to często strzelanych z krzaka - to i tak jestem za Wami - bo od środka to kawał ciężkiej i czasem popapranej roboty - szacun i dzięki za dużo tłumaczenia zarówno tu na wykopasach, na ifp.
Tego życzę żebyście pracowali jak ludzie i codzień po służbie wracali zdrowi do domu.
@bukimi: chodzi o spelnenie jednoczesnie dwoxh warunkow. Jak odejdziesz po 25 bez 55 to nic nie masz a nie usunieto z ustaw mozliwosci usuniecia ze sluzby policjanta jak ma wypracowane 30 lat sluzby
@nie_swiruj: Ej, ale skoro Wy protestujecie, to kto was będzie pilnował żebyście burdy na mieście nie zrobili? :)
Mam takie pytanie, [a w zasadzie kilka] w razie jakieś mocnej zadymy, która może się wydarzyć w Polsce to staniesz po, której stronie barykady? Rządu czy Polaków? Kogo będziesz pałował? Rozmawiacie na takie tematy między sobą? Czy tylko odliczacie dni do emerytury? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja Wam coś powiem. Powaliło Was.... 15 lat i emerytura ? +650zł ? 100% chorobowego prze 30 dni w roku. Przypominam,że przy obecnych wymaganiach do policji dostaje się większość i szczerze to 'będę rzigoł" jak widzę takie strajki bo nie jesteście lepsi od górników. Może jeszcze chcecie 13 pensję i 1000+ dla policjanta ? Weźcie się ogarnijcie..... Ile wg Was powinien zarabiać średnio policjant na rękę ? Google pokazuje,że po kursie