Wpis z mikrobloga

@nie_swiruj:

limit 55 właśnie obowiązuje, propozycja jest taka żeby można było iść na emkę po 25 latach przepracowanych, bez względu na wiek.

Nie uważasz jednak, że ~45-latek na emeryturze to trochę przesada? 55 wydaje się rozsądną granicą, przyjmując, że wszyscy pracują aktywnie i muszą być w stanie gonić ludzi (chociaż to i tak ciut naciągane, bo przecież w takiej drogówce, czy przy papierkach w komisariacie spokojnie nawet 60+ sobie poradzi).
  • Odpowiedz
najgorsze w tym wszystkim jest to, że podwyżki Wam się należą, ale jak dostaniecie tą kasę to będziecie ją musieli "odpracować" w postaci mandatów, które dostaniemy My obywatele.


@toshibaas: Tak to jest jak policja w tym kraju jest używana jako jedna z macek urzędu skarbowego..
  • Odpowiedz
@Br4TOLD: co do przyjmowania „po znajomości” do Policji - kiedyś - może - teraz to sami proszą o to żebyś przyniósł papiery, można pokusić się nawet o stwierdzenie, że biorą jak leci. (Wiem, bo sprawdzałem , ale nie podpisałem rozkazu, głównie z uwagi na towarzystwo i zarobki)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Br4TOLD: pisząc, że nikt by nas nigdzie indziej nie przyjął to jednak jest lekko krzywdzące. Dostałem się standardowa ścieżka i taka też krocze.
@Veno86-grze: zawsze znajdzie się ktoś "komu się należy" w każdej warstwie społecznej i dziedzinie życia. Musisz brać poprawkę na medialny przekaz.
@robercik3c: do dzieła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kult_cwaniaka: całą drogę jechał z nami reporter RMF także jakoś tam temat jest.
  • Odpowiedz
@nie_swiruj:
ile młodych życiorysów masz na koncie za dżojnta?
ile sami palicie?
ile ze znalezionych plantacji sprzedajecie, zabieracie sobie, sprzedajecie dalej
w imie czego zabraniacie mi palić to na co mam ochotę?
proszę o jakąś normalną odpowiedź a nie bajo jajo w stylu scenariusz do incepcji 2
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: A jak widzisz innych pracowników "w branży" to jak wyglądają w wieku 45+? Faktycznie tacy wypaleni, że w bujany fotel z fajeczką ich? Taki emeryt spędzi więcej lat na emeryturze niż w pracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cumpelcollega: za jointa? Zero
Ja nie palę i nie paliłem.
Sam nie znalazłem jeszcze plantacji także nie odpowiem.
W imię przepisów prawa obowiązujących w Polsce.
Nie wiem, że muszę to tlumaczyc.
  • Odpowiedz
zawsze znajdzie się ktoś "komu się należy" w każdej warstwie społecznej i dziedzinie życia. Musisz brać poprawkę na medialny przekaz


@nie_swiruj: Ale to była wypowiedź protestujących.

Co do zdjęcia z postulatami. Emerytura po tak krótkim czasie? Chyba z konia spadliście. Przynajmniej połowy nie popieram. Zarabiajcie godnie i uczciwie, ale żadnych przywilejów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bukimi: tu jest różnie, nie da się uogólnić, takich z fajeczka gdzieś się poupycha i tam czekają swoich lat, aktywni to...wiadomo, są aktywni ;)
  • Odpowiedz