Wpis z mikrobloga

  • 13
#prawojazdy oblalem. Spoko zdarza się, nie przejmuje się zbytnio. Wyszło mi zbyt dużo błędów, w większości to są małe nie dociagniecia ale jeden błąd o którym mi powiedział egzaminator mnie nurtuje ponieważ wydaje mi się ze dobrze zrobiłem. Chodzi o znak z lamanyn pierwszeństwem.
Droga z pierwszeństwem prowadzi w prawo. Droga podporządkowana idzie prosto. Dostaje polecenie jechać na wprost czyli muszę zmienić oś(tak sie chyba mówi?) jezdni. Włączam kierunkowskaz w lewo by zasygnalizowac że jadę prosto, ponieważ gdybym miał kogoś z przodu od drogi podporządkowanej to brak kierunkowskazów mógłby z mojej strony sygnalizowac że jadę zgodnie z kierunkiem jazdy czyli droga główna. W każdym razie chyba rozumiecie o czym mówię. Pytanie. Czy jadąc na wprost na skrzyżowaniu takim jak to powinienem dawać kierunkowskaz czy nie?
Poniewaz egzaminator powiedział mi że nie mogę dawać kierunkowskazu jeśli jadę prosto.
sprawa - #prawojazdy oblalem. Spoko zdarza się, nie przejmuje się zbytnio. Wyszło mi ...

źródło: comment_lfGK9WEdqvL8ZYNndOe01xAWJBzqexfE.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
@sprawa jakbyś skręcał w prawo to byś wrzucil kierunek więc po co wrzucać jadąc prosto? XD nauczcie się, że jazda po drodze do o nie sztywne zasady, czesto trzeba samemu myśleć
  • Odpowiedz