Wpis z mikrobloga

#pytanie #dieta #mikrokoksy #silownia #studbaza #pelnapompa
Hejo, pytanko na luzie bez spiny: chcecie poradnik i gotowa diete, która jest tania, szybka, pożywna i zdrowa? (Nie chodzi mi o czokoszoki ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jeżeli byłoby zainteresowanie zrobiłbym 3 przykładowe 'diety' na 1500, 2000 i 2500kcal na 7 dni. Co prawda coś takiego już kiedyś stworzyłem: link do tego wpisu, jednak zrobiłem go troszkę na odwal się. Tutaj byłoby większe urozmaicenie tej mitycznej 'diety' i oprócz tego taki jakby poradnik jak ułożyć dietę pod siebie.

  • 224
  • Odpowiedz
a przecież nie będziemy jedli 2 lata 3 typów obiadu, co nie?


@mocneAnaboliczne: Od 3 lat jem jeden i ten sam obiad (jedynie rotacja warzyw co kilka dni, żeby nie zabrakło witamin), którego przygotowanie zajmuje mi średnio 10 minut. Żyję i mam się dobrze, a jak chcę urozmaicenia to idę do restauracji czy kleję sobie pierogi raz na parę miesięcy xD
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: Można i tak, ale ja tak nie potrafię. Z tego samego powodu ludzie chcą więcej zarabiać, bo w zasadzie to czemu by nie ograniczyć się do jednego obiadu całe życie, jednego pokoju bez jakiegokolwiek wykończenia, jednej pary butów... rozumiesz? Większość ludzi chce urozmaicenia, chce jeść coś innego i na bieżąco wprowadzać nowe potrawy do jadłospisu, chcą nowego mercedesa i chcą pomalować sobie ściany w pokoju na niebiesko. To wszystko są
  • Odpowiedz