Wpis z mikrobloga

@hipodrom: czyli twierdzisz że nie wymuszasz hamowania bo zmuszając do hamowania tylko o 30 km/h to nie jest problem?
Kto Ci powiedział że na prawym pasie nie wolno jechać z maksymalną prędkością?

Przeszkadzasz bo wprowadzasz zmianę w płynnej jeździe, co za tym idzie hamowanie i przyspieszanie innych co też przekłada się na średnie spalanie. Uwierz mi że lepiej i bezpiecznie dla wszystkich jak dostosujesz prędkość odpowiednio.

A tak z ciekawości, jeżeli
@Crazy_summer: 1. uważam że ktoś kto ma prawo jazdy umie przyhamowac o 30kmh. 2. Nic takiego nie napisałem. 3. Zajmij się może wszystkimi tirami, nie potrafię sobie wyobrazić jak one ci przeszkadzają, skoro ja ze swoimi 110 kmh wymagam jakiś specjalnych umiejętności. 4. Pytanie żałosne. Wtedy ustawię pewnie na 60kmh i będę patrzył jak takim jak tobie pęka dupa :)
@laminio: ale czemu mi wmawiasz drugi raz jakieś zachowanie? To że przyspieszam podczas wyprzedzania to jest tylko moja dobroć. Droga jest dla każdego, nawet dla tira który wyprzedza innego tira ( o ile nie ma zakazu). A to że ktoś jedzie 200 i może wbić się komuś w bagażnik albo musi przyhamowac do dozwolonej prędkości, no to już jego problem.