Wpis z mikrobloga

heh.. jestem ulańcem ale myślę nad wykupieniem treningu z trenerem personalnym, od października chodziłem na siłkę ale tak samemu, niestety te pół roku mogę powiedzieć, że bardziej zmarnowałem niż można by było zobaczyć efekty, natomiast też nie poszły całkiem na marne, bo wzmocniłem plecy co w mojej pracy jest bardzo ważne.

Czy wiecie jak kształtują się ceny trenerów personalnych w #cityfit #rzeszow albo u kogo najlepiej w Rzeszowie wykupić trening? I jak to wyglądają koszta - czy jest to cena za jeden trening czy za cały miesiąc?

#mikrokoksy #silownia ##!$%@?
  • 7
@Komaryt potrzebujesz do zawodów kulturystycznych czy, żeby ktoś Ci pomógł dojść do czegoś? Jak ta druga opcja to mogę Ci polecić tanią różową ale wiedzę o ćwiczeniach i diecie ma naprawdę fajną. Dowiesz się co robisz źle, jak poprawić, co powinieneś robić a czego nie, no i co jeść i ile. Reszta już zależy od Ciebie bo z batem nikt stał nie będzie za Tobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Aggy7: bardziej mi chodzi o kogoś kto by mnie poinstruował co i jak robić - poprawnie technicznie. Dietę mam rozpisaną (od dietetyczki), utrzymywałem ją przez 2 miesiące restrykcyjnie, tak jak napisała, ale ciężko jest mi teraz utrzymywać to ze względu na prace :/
No to jak najbardziej mogę Ci dać do niej kontakt tylko na wakacjach jest w Stanach więc jeśli chciałbyś już to ciężko. We wrześniu wraca. ( ͡° ʖ̯ ͡°)