Wpis z mikrobloga

W sumie nic strasznego nie napisała


@Call_me_Kaba:
No niby nie, ale z drugiej strony - dziecko i stawianie mężczyznom jakichkolwiek wymagań. Trochę jakbym nie miał nogi, ręki, kilkunastu zębów i paraliż lewej strony twarzy i smarował opisy, że biere tylko cycate blondynki nie starsze niż 20 lat. Nikt mi nie zabroni, ale i tak wzbudzam co najwyżej uśmiech politowania xD.
@Naxster: to teraz zdradzę Ci tajemnicę. dzieciak urasta do rangi nierozwiązywalnego problemu TYLKO na wykopie. xD na wykopie w tym temacie udziela się z 1000 osób. oto i twoje "nikt nie przyjmie takiej wiadomości inaczej niż negatywnie". większość chłopów ma na to #!$%@?, nie spotkałem się jeszcze z nikim, kto odmówiłby randki, a co dopiero seksu tylko dlatego, że laska ma dziecko. xD wyjdźcie z piwnicy. albo lepiej nie wychodźcie i
Wybór wcześniejszego partnera już świadczy o jej nieodpowiedzialności, której tak wymaga od potencjalnego kandydata na chłopaka. Już nie wspominając o tym, że wystarczy dbać o antykoncepcję żeby uniknąć takiego bagażu.


@TJMonster: A słyszał kolega o tym, że antykoncepcja nie jest w stu procentach skuteczna? Uprawianie seksu w wieku 19 lat nie jest ani nielegalne, ani niemoralne, a wpadka może się zdarzyć każdemu, TAKŻE wtedy, kiedy się zabezpiecza. I tak, wiem, że
@2giekonto: myślę że chodzi o doświadczenie życiowe - w pewnym momencie orientujesz się, że życie jest ciężkie i przestaje Ci przeszkadzać, że ktoś inny też lekko nie miał. a co mogą o tym wiedzieć wykopki, które całe życie siedzą u mamy pod spódnicą, albo w życiu nie trzymały dziewczyny za rękę. xd
@feldm_Model: z twojego komentarza aż wali frustracją seksualną na punkcie własnego prawictwa. w ten sposób nie zaliczysz.
@
żeby dowiedzieć się, że nawet na najbardziej zaufanych osobach można się przejechać, trzeba najpierw w ogóle mieć jakichś znajomych czy bliskich. wykopki z takich tematów nigdy nikogo takiego nie mieli, nie wymagaj od nich zbyt wiele.


@InspektorDupa: No kurde przejechać się na znajomych - zrobić sobie z nimi nowego człowieka. ja pierdziele. Czy tylko ja uważam że wydanie na świat potomka należy głęboko przemyśleć i uważnie dobrać sobie drugą osobę to
Tabletka 48h po albo aborcja.


@Roithamer: Jak wspomniałam wyżej:

Widocznie dziewczyna nie chciała usuwać ciąży (to zresztą byłoby przecież w Polsce nielegalne)

A w kwestii tabletek "po" - fragment pierwszego z brzegu opisu przykładowej tabletki ellaOne:

Skuteczność tej tabletki wynosi 97,9 proc. Im później tabletka zostanie przyjęta, tym zmniejsza się jej skuteczność.

Przypominam również, że tabletki "po" są obecnie w tym kraju dostępne tylko na receptę, a znalezienie ginekologa "na już"