Wpis z mikrobloga

@syn_betoniarza: za duzo filmow? xD mowie na podstawie swojego doswiadczenia. nie chodzi o to zeby kobieta skupiala sie na facecie bo to nie randka. w czym niby przeszkadza czy szkodzi? dodaje otuchy, pomaga, wspiera. zaden widok nie byl dla mnie straszny.
@tomszczyk to dodam od siebie ostatnią kwestię ;) zakładam, że twoja żona/ukochana jest osobą mądra i przy kolejnym porodzie na pewno nie odejdzie od ciebie jak będziesz grzecznie stać za drzwiami. Facet nie ma żadnego wpływu na sukces, szybkość i łatwość przebiegu porodu i (np wg specjalistow ginegologów) wygląda to komicznie. Ale to twoja wola ;)
@h_plus:

> posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.

Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,

otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,

3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się

Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.

Pracujesz w
epidemię świńskiej grupy


@Akayari: Tej, która nie zabiła w Polsce bezpośrednio ani jednej osoby i była tylko rozdmuchaną paniką? Naprawdę z tego powodu była gdzieś w Polsce kwarantanna? Co ta służba zdrowia to ja nawet nie XD
@kielishek niestety jeszcze nie po akcji ( ͡° ʖ̯ ͡°) maly się nie spieszy jak stwierdził doktorek. Trzeba czekać... mnie wygonili do domu a młodą zostawili na oddziale. Czekam jak na szpilkach na telefon na stand by mode.