Wpis z mikrobloga

Śmiertelnicy i Śmiertelniczki!

Jako że zmagam się dziś z grypą, chciałbym poruszyć temat spraw ostatecznych.

Matthew O'Reilly przez kilka lat miał niemal codziennie styczność ze śmiercią. W tym czasie zaobserwował kilka typów reakcji na nadciągającą śmierć i różnią się one bardzo od tych ukazanych w hollywoodzkich filmach. Dowiedz się czegoś ważnego, a jednocześnie poćwicz angielski.

Link do filmu

Linki do list ze słownictwem w kilku wersjach. Metoda nazywa się Kanapką językową, ponieważ
1. oglądasz wideo (chlebek)
2. ogarniasz słownictwo zamieszczone poniżej, na przykład za pomocą Quizlet.com lub Anki, lub z PDF (wkładka)
3. oglądasz wideo ponownie, rozumiejąc zauważalnie więcej (chlebek)

Nie chcesz pominąć żadnego wpisu? Obserwuj tag #fastforward i/lub zapisz się do wołania.

#angielski #jezykangielski #english #angielskizwykopem #jezykiobce #fastforward
  • 11
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (196)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @kolekcjoner_przeterminowanych_memow @Sruklilele @rudy102 @Zashi @birus @P4m3k @latko @KiciurA @mrzyn @tmpx @emre899 @masiiek @solej851 @Basteq @mackiy @themepresta @L____ @anzelmbohatyrowicz @dolokomanton @Vadzior @szcz3 @Zoxico @lost_in_translation @kerepus @Dionizja @ogrod87 @misiek333 @wealthyman @zirytowana_plaszczka @pytaks @Keybowsky @Embiid @
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (73)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Dbzdur @Zoxico @xandra @tolstyy00 @HaHard @Dionizja @Pshem @kerepus @themepresta @Chacha @pytaks @marek_antoniusz @aterrag @SpaceMonkey @SzwagierMajster @KaTtrrA @mrzyn @Leta @pawlittos @chudini320 @Filodendron @Magromo @solej851 @denerwujesie @trolejbus @kam966 @Burstaine @Mit_o_chondriach @Vadzior @Kamkov @stillhet @3nter @bezimienia90 @CatHater @
@jozik: Pardonsik! Strona zawiesiła mi się dwa razy na wołaniu z jednego wpisu, spóbowałem z inną listą i przeszło - nie wiem, w czym był problem, ale przepraszam za zaśmiecanie skrzynki! ()

@Navari: Pracujesz w podobnym do prelegenta zawodzie?