Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
Pobierz HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...
źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg
  • 655
@Honor_PL: To i ja się zgłoszę. Jestem klientem docelowym tego typu produktu i w tej chwili użytkuję Galaxy S7. Sprawdzę, jak Honor 9 spisuje się w zadaniach biznesowych, jak jest odbierany oraz jak pracuje w terenie. Zdjęcia na budowach, praca w trudnych warunkach oraz pomoc smartfona w zadaniach dnia codziennego. Moja recenzja nie będzie recenzją śmieszka ani profesjonalisty, ale osoby która jest klientem docelowym i preferowanym użytkownikiem. Myślę, że się nadam:D
@Honor_PL: na pewno porownalbym go do innych modeli huawei których już trochę się nauzywalem p9 lite 2017, p10, mate 9 i stwierdzić czy to ze napis na telefonie jest inny cokolwiek zmienia. Mógłbym też porównać go do sgs8 bo jest w domu również. Nie ukrywam że w telefonie najbardziej zależy mi na sprawnie działającym systemie, aparacie, oraz opcjami ulatwiajacymi życie, które choć proste czasem niezauwazone, na co dzień ułatwiają korzystanie z
@Honor_PL Chciałbym mieć flagowy telefon, nigdy takiego nie miałem bo mnie nie stać, od paru lat męczę się z jakimś Chińczykiem za 300 PLN. Testował bym go więc bardzo intensywnie i zdał bym obszerną relację
@Honor_PL: Chcialbym go przetestowac, zeby upewnic sie, ze dobrze zrobilem kupujac po raz koljeny najnowszego iphone X ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i moglbym byc jak kuba klawiatur i nagrac sobie recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Honor_PL: Od 4 lat jestem szczęśliwym posiadaczem oraz użytkownikiem iPhone 5s, ale ostatnio zastanawiałem się nad zmianą. I w tym miejscu pojawiło się kilka pytań. A może Android? Czy coś się zmieniło od czasów SGS3? Czy Steve Jobs widząc moja zdradę zstąpi z niebios i otrzymam od niego z otwartej ręki w łeb? Czy 5,15”>kupa>chaty z kupy>4”? Czy Android Auto nie jest takim badziewiem jak CarPlay? Po co dwa obiektywy? Czy
@Honor_PL: Opiszę doświadczenia starszej osoby (60), która nigdy nie korzystała na co dzień ze smartfona (przesiadka z Nokii 3510i) pod kątem łatwości obsługi, wytrzymałości baterii w porównaniu z 3510i, jakości rozmów (w tym wideo) oraz stabilizacji obrazu w aparacie.
@Honor_PL: Dlaczego?
Bo po tym, jak zepsuł mi się BlackBerry Classic, kartę prywatną mam w... Nokii Asha 302. :D

Co chcę sprawdzić? Czy to prawda, że Android może działać płynnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nieodżałowany BB OS mnie zachwycił, tymczasem mój służbowy budżetowiec ma jedną, ulubioną zabawę: zwieszanie się. Zastanawiam się, na ile to kwestia systemu, a na ile parametrów samego sprzętu, co porównać pomógłby mi ten