Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...

źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg

Pobierz
  • 655
@Honor_PL Uczę się w kierunku technik informatyk, moimi zainteresowaniami są nowinki technologiczne (głównie smartfony) i motoryzacja. Niecały rok temu przesiadłem się z Androida na iOS. Aktualnie korzystam z iPhone SE. Chciałbym przetestować Honora 9, ponieważ chcę sprawdzić jak w normalnym użytkowaniu sprawdza się ten smartfon. Bawiłem się już Honorem 9 w sklepie, ale tego niemożna nazwać testowaniem. Głównie chciałbym przetestować aparat oraz baterię. Dużo zdjęć robię swoim smartfonem i jestem ciekaw ile
@Honor_PL: Od kilku lat używam niezniszczalnych telefonów. Samsung solid, evolveo strongphone q4, obecnie blackview bv7000. Jeśli wasz telefon wytrzyma 6 miesięcy kieszeni budowlańca zasłuży na porządną opinie. Pod ogień pójdzie także wydajność bo lubię trochę pograć w głupie gry. Selfie nie robię ale często pstrykam efekty mojej pracy.
@Honor_PL Kiedyś kupiłem sobie Huawei p8 no i poszedłęm z tym telefonem do lasu. Chodziłem sobie po lesie jakieś 20minut (a była to jesień) i się bardzo ściemniło (tzn słońce powoli zaczęło zachodzić a jak wiadomo jesienią wcześniej robi się ciemno) no i postanowiłęm wrócić się do domu.
PS. Mam horom suczkę labradora.
@Honor_PL: Ciekaw jestem jak wytrzyma ze mną. Nie chodzi tylko o to, że dla mnie smartphone to narzędzie, ale też o to, że jeżdżąc po kraju z technika estradową będzie musiał niezawodnie działać i w wielkich miastach i w #!$%@?ówkach, przy każdych warunkach pogodowych jak i każdych warunkach technicznych. Czy podoła mojemu wiecznemu niedosytowi prędkości i możliwości aparatu. Honor'a jeszcze nie miałem, więc chętnie porównam go nie tylko z każdą topową
@Honor_PL: A ja w życiu nie miałem #!$%@?. Z chęcią się przekonam czy warto patrzeć na te wszystkie super hiper bajery wytłuszczane i wykrzykiwane w reklamach, a przede wszystkim czym toto się różni od innych "flagowców".
@Honor_PL: Prowadzenie przeze mnie małego przedsiębiorstwa, którego specyfika opiera się na codziennym korzystaniu z wielu funkcji smartfonów będzie idealnym testem dla Honor 9;)
Bardzo chętnie przetestuję nowego Honora 9. Obecnie jestem w posiadaniu jednego z telefonów Samsunga, flagowego Galaxy S8. Jestem typem osoby, która osobiście lubi przetestować jak działa sprzęt oraz potrafi docenić sposób wykonania urządzenia. W dodatku jednym z moich zainteresowań jest technologia- dział komputerów i smartfonów, praktycznie codziennie śledzę wiele for o właśnie takiej tematyce. Z chęcią wypróbuję jak sprawdza się Huawei Histen podczas różnych testów muzycznych, czy to z z głośnika, słuchawek
@Honor_PL: Możliwość testowania Honora 9 spada mi z nieba. Niecałe dwa tygodnie temu zadawałem pytanie na mirko dotyczące tego modelu. Nadal nie jestem zdecydowany, ale realnie myślę nad zakupem tego telefonu, dlatego możliwość przetestowania go przed zakupem byłaby wielką frajdą i sprawdzeniem czy to telefon dla mnie. A to istotne, wszakże studencki budżet to oglądanie każdej złotówki z każdej strony i tylko racjonalne wydatki - a stosunkiem cena jakość Honor kusi
@Honor_PL:

Większość każdego swojego dnia muszę "wisieć" na telefonie.
Z tego powodu mam dość duże wymagania co do smartfonów i często je zmieniam.
Testowałam różne modele telefonów takich marek jak Samsung, Apple, Sony czy Lg, ale jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z żadnym Huawei'em dłużej niż 15 min :D
Dlatego też bardzo chętnie go przetestuję. Kto wie może zda egzamin i zostanie ze mną na dłużej? :)
@Honor_PL: 2 lata temu uznałem, że rezygnuję z androida, ponieważ nie ma dobrego telefonu z androidem. Moglibyście mi udownodnić, że teraz jest inaczej i wasz telefon jest tym androidowym smartfonem na którego czekam( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Honor_PL: od dwóch lat jestem szczęśliwą posiadaczką Honora 7 z którego jestem bardzo zadowolona. Przesiadłam się na niego z Myphone Cube. Byłam zaskoczona jakością i niezawodnością. Jednak jak to bywa albo sprzęt się starzeje albo aktualizacji brak. Tak więc z tego drugiego powodu od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przeskoczeniem na nowszego Honora ale nie mialam do tej pory możliwości pełnego przetestowania żadnego nowego modelu. Pomacanie w sklepie się nie liczy.
@Honor_PL: od prawie 2 lat używam Huawei P9 lite, wcześniej różne modele Samsunga. Mocno zastanawiam się nad przesiadką na Honora.
Chciałbym przetestować smartfon pod kątem estetycznym, użytkowym (prędkość, aplikacje, aparat, wutrzymałośc baterii, głośność itd), ergonomii ( użytkowanie a wielkość, używanie czytnika linii papilarnych z przodu, rozmieszczenie przycisków itp) oraz, jeśli pozwolicie, sprawdzić wytrzymałość urządzenia.
O mnie. Wiek 32 lata, obecny smartfon używam jako telefon, nawigację, w celach biznesowych i jako mini
Obecnie od 2-wóch lat mam HTC desire 820. Z chęcią bym sprawdził moc tego smartfona, który proponujecie do testów. Jestem ciekawy czy będzie dużo lepszy od tego, który posiadam.