Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...

źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg

Pobierz
  • 655
@Honor_PL Lubię telefony, w szczególności te, w których klawiatura nie zaczyna szwankować przy odrobinie ciepła i wilgoci. Toż to jakaś patologia jest. Osobiście w tym modelu interesuje mnie duża pojemność na filmy. No i pewnie szybki z tyloma RAM-u, że chrome chyba się nie zawiesi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Honor_PL: Jestem użytkowinikiem Samsung Galaxy S6 i myślałem o przesiadce na S8 ale interesują mnie też inne możliwości a co do tego co najbardziej chciał bym testować to jak sobie Honor poradzi z aplikacją DJI Go 4 i obsługą mavica, bo niestety S6 już sobie nie radzi stąd też moja chęć wymiany smartfona.
@Honor_PL:
Bardzo estetycznie wykonany telefon! Jako fanboy Xiaomi od niedawna, chętnie przetestuję Honor 9 i zrewiduje swoje poglądy na temat jakości telefonów, zbudowane przez 3 lata ostatnie w obrębie jednej tylko marki.Tym chętniej, że będąc hard userem... znowu potłukłem wyświetlacz w telefonie i jestem skazany na niefunkcjonalny telefon zastępczy przez kolejny miesiąc...
Ponieważ aktywnie korzystam z dualsim używając telefonu jednocześnie do celów prywatnych i służbowych, to Honor 9 bardzo ciekawi mnie
@Honor_PL: ja od wielu lat używam produktów HUAWEI, miałem P8, P9 Lite a obecnie P10. Jestem ciekaw czym może mnie pozytywnie zaskoczyć nowy Honor 9. Użytkowałem wczesniej na flagowcach SAMSUNGA system od Xiaomi MIUI. Stąd moje przywiązanie do EMIUI waszego autorstwa, wasza wersja systemu ANDROID jest kluczowym elementem sukcesu Waszych produktów oczywiście oprócz solidności i estetyki wykonania telefonów. Z chęcią przystąpię do testów Waszego nowego produktu..
Pozdrawiam :)
@Honor_PL: W życiu nie miałem okazji korzystać z telefonu marki Huawei. Korzystałem z marek LG, Samsung, Lenovo a nawet przez jakiś czas z produktu z jabłuszkiem. Pracuje w jednej z największych sieci telekomunikacyjnych w kraju, i na codzień sprzedaje również wasze produkty. Uważam że poznanie zalet waszych telefonów i przetestowanie ich osobiscie, umożliwiło by mi przekonanie do nich klientów.
@Honor_PL: a ja właśnie apropo #androiddev chętnie potestowałbym czy dobrze się z nim pracuje z debuggerem na kablu, kopałem się kiedyś z xiaomi przy takich tematach. Bardzo chętnie przetestowałbym nakładkę systemową EMUI 8.0, android androidowi nie równy, często ludzie przesiadający się z telefonu na telefon mają problemy z obsługą. Temat na tyle szeroki że praktycznie na pracę dyplomową.

Jestem w stanie porównać z samsungiem s7 i redmi 3. A jeśli chodzi
@Honor_PL: do tej pory nie miałem przyjemności korzystać z telefonów Huawei, ale chętnie sprawdzę jak wypada w porównaniu do Galaxy S8+. Przetestuję nie tylko szybkość działania ale również nakładki (EMUI vs Samsung Experience). Możecie wysyłać w ciemno :)
Pierwszy raz o telefonie marki Honor usłyszałem przypadkowo i dość niedawno od sąsiadki, byłem przekonany, że to jakiś chiński badziew. Nie miałem z nim do czynienia a już z góry go zaszufladkowałem. Okazało się że nie jest taki zły i chętnie sprawdzilbym go na dłuższy moment. Obecnie planuje wymianę telefonu i ten model wpadł mi w oko w porównaniu cena/jakoś/wygląd a telefon mógłbym porównać do marek HTC, Xperia i IPhone z którymi
Nie jestem testerem, ani jutuberem, nie śledzę trendów z dnia na dzień. Chętnie zapoznam się z funkcjami tego telefonu i mogę opisać moje wrazenia z punktu widzenia zwykłego użytkownika. Jeśli taka opinia jest wam potrzebna to proszę o kontakt.
@Honor_PL: Chętnie przetestuję ten Wasz nowy model #xiaomi z innym smartfonem tej marki, którego jestem w posiadaniu (Redmi Nołt 4) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Generalnie uważam, że #xiaomilepsze, więc liczę, że będę mógł czynić honory z należytym Honorem, jeśli uhonorujecie mnie tym Honorem ( ͡º ͜ʖ͡º) Taki Honor to byłoby dla mnie nie lada honorarium.
Poza tym z pewnością niejedna różowa
@Honor_PL: Honor miałem możliwość wybrania podczas przedluzania umowy. Czytalem czytalem i narastały wątpliwości. Nie było osoby, która by mi go nie odradziła. Po raz kolejny padło na #samsung. Służbowe zawsze też.... może to był błąd że jednak nie wybrałem Honor? Może właśnie ten test przekona mnie aby zmienić zdanie swoje i wszystkich w koło? Sprawdźmy!