Wpis z mikrobloga

Mirkowanie - Gra o Mirko, beta testy (Android), daj + jeśli kibicujesz temu projektowi :-}

Witajcie Mirki i Mirabelki, dołączyło do nas troszkę nowych testerów, witam :-}
No dzisiejsze zmiany troszkę skromne, ale gra rozwiija się cały czas rozwija, jutro będę pracował nad nowymi rozdajo (nowe teksty do nagrody dziennej, każdy będzie miał inny mnożnik zysku), dodam tez odnośnik do akcji mirków na dzień kobiet, no i pewnie coś jeszcze. Coś Państwo słabo plusujecie ;p

Mam też do Państwa małą prośbę, jeśli ktoś chce pisać o grze "Mirkowanie" na Mirko/Wykopie, to proszę o nieużywanie tagów #donislwadev i #donislawmirkowanieclicker
^ Są to tagi do opisywania rozwoju gry, jeśli ktoś chce pisać o grze jako gracz, to proszę o używanie tagu #mirkowaniegra

Lista zmian od ostatniego wpisu (czyli od wczoraj ;p):




Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

Jeśli ktoś chce nadal dołączyć do testów (Android, email gmail), to proszę wypełnić ten formularz + obserwować mój tag/listę (zaproszenia do bety wysyłam seriami, więc możliwe, iż trzeba będzie troszkę poczekać).
Formularz Beta Testy

#heheszki #humorobrazkowy
DonislawDev - Mirkowanie - Gra o Mirko, beta testy (Android), daj + jeśli kibicujesz ...

źródło: comment_6QmPdrCUBhWFfdv6uKHh2cwOpzWVCggm.jpg

Pobierz

Dodać do gry więcej decyzji? (wraz tym byłoby więcej odniesie do Wykopu)

  • Tak 96.1% (49)
  • Nie 3.9% (2)

Oddanych głosów: 51

  • 2
  • Odpowiedz