Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

czy potrzebne są złe chwile, by facetowi przez umysł przebiegły brudne myśli po zobaczeniu pic rel?


@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież napisałam, że to naturalne. I określiłam również, kiedy granica normalności jest przekroczona.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Rozowym cos nie idzie odpowiedzenie na twoje pytanie. Mozna by sadzic, ze po prostu sa na tyle inne od nas, ze nawet nie wiedza o czym mowisz. Ale tak nie jest, bo jest duzo rozowych ktore skacza z kwiatka na kwiatek (wlasciwie z galezi na galez).

A moze ja zle rozumiem OPa. Wedlug mnie OP mial na mysli, ze na poczatku zwiazku istnieje faza fascynacji/zakochania, kiedy to faktycznie mysli sie
  • Odpowiedz
@chwila: #!$%@? te projekcje xD Czy ja coś pisałem o penisach? Ale jak tak bardzo cię to interesuje, to powiem, że nie trzeba się na niczym skupiać, żeby w ciągu sekundy przez głowę przeleciało kilka pikantnych myśli z przypadkowo spotkaną kobietą. Skąd ty jako kobieta, miałabyś wiedzieć jak to działa? Już pomijam opcję, że to może być różne u różnych mężczyzn. Jeżeli jakaś dziewczyna focha się na chłopaka za to, że
  • Odpowiedz
@Henioslaw: ciekawe czy byłbyś zadowolony gdy twoja dziewczyna w zaufaniu powiedzialaby ci jakby przeleciała i dała dupy jakiemuś alvaro xd to działa w dwie strony. Mozesz mu współczuć, bo jakos watpię by takie głupie tematy zaczynał. Nie pamietam tez by kiedyś powiedział cos, czy zrobił bym była zazdrosna i nie zachowuje sie jak idiota w obecności ładnych kobiet. Wydaje mi sie ze na każdego faceta działa to inaczej, jedni łażą i
  • Odpowiedz
DobraTowarzyszka: >Po jakim czasie bycia w #zwiazki albo może #malzenstwo, zaczęliście czuć pociąg seksualny do innych kobiet/mężczyzn?

Po około 10 latach, tylko dlatego, że różowemu od kilku lat "odechciało" się seksu.

Doprowadza mnie to do wściekłości i czuję się poniżony.
Co gorsza, zacząłem się czuć jakbym był prawiczkiem, przez co bardzo siadła mi samoocena i dostałem depresji.
Długo ten stan nie potrwa.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
Kobiety tez mysla tak jak faceci. Tez fantazjuja o seksie z dwoma facetami, o mlodszych i przystojnieszych, kolegach z pracy i spotkanych przypadkowo.


@pan_sting: to chyba zbytnie uogólnianie :-) chyba, że zaczyna się to po jakichś 10 latach związku i jeszcze do tego momentu nie dotarłam :-D
  • Odpowiedz
@Ctrl-C_Ctrl-V: wszystkie wpisy facetow dotyczące tych tematów to frustraci nienawidzący kobiet, przeplatajace sie z wpisami o gołych laskach. To ze mam inne zdanie i nie właze facetom w dupę to od razu nazywasz mnie frustratka, a wpisy ociekają jadem, bo w takim samym tonie jest większość wpisów, tylko wy sobie nawzajem przyklaskujecie. Oczywiście zwiazek oparty na szacunku i partnerstwie to głupota nastolatki i trzeba facetom lizać dupy i głaskać po główce
  • Odpowiedz