Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pan_sting: No tak, ale hmm... Powiedzmy, że jesteś miłośniczką malarstwa. Jesteś w stanie wybrać jeden, najpiękniejszy obraz i masz pewność, że nikt nigdy nie namaluje piękniejszego?
@pan_sting: No tak, ale hmm... Powiedzmy, że jesteś miłośniczką malarstwa. Jesteś w stanie wybrać jeden, najpiękniejszy obraz i masz pewność, że nikt nigdy nie namaluje piękniejszego?
@AnonimoweMirkoWyznania: ja nie czuje pociągu do innych mężczyzn w ogole. Tylko do swojego. Gdyby moj tak robił i pokazywał to, to bym nie chciała z nim byc. I to nie jest hipokryzja, a wybór. Masz swoją partnerkę więc starasz się by ona czuła sie najpiękniejsza. Po co porównywać i wymyślać. Bo to jest tak, ze widzisz kogos atrakcyjnego to musisz sie na nim skupić zanim pojawią sie jakies mi mysli, ale
@AnonimoweMirkoWyznania: wole zeby mnie szanował i traktował jak na partnera przystało, niż by mi mowil ktora jest ładniejsza i przy której mu staje lub nie i porównywał. Staje pewnie i bez powodu czasami, ale wątpię by sie nad tym rozczulał. Jak jestes normalny to nie patrzysz jak zboczeniec na kobiety w bikini by ci stanął. A do reszty sytuacji by po prostu nie dopuścił, zeby mu na przykład siadała na kolanach.
@Henioslaw: zobaczymy jak bedziesz miał dziewczyne i przy niej gapił i podniecał sie na inne, mówiąc jak bardzo staje ci twoj penis. Pewnie nic nie bedziesz mowil, a jak sie zagapisz na jakąś to dostaniesz focha od swojej dziewczyny i to jest rzeczywistość. Moge jeszcze zrozumieć popatrzeć na kogos ładnego, ale podniecanie sie kimś i skupianie uwagi juz jest troche creepy.
@AnonimoweMirkoWyznania: To, że ktoś się może spodobać, jest naturalne. Ale cała sztuka polega na tym, żeby nie realizować pewnych myśli z szacunku i miłości do drugiej osoby. W końcu nie jesteśmy zwierzętami, które od razu lecą się gzić, jak tylko zobaczą ku temu sposobność. Potrafię panować nad swoimi myślami i mimo naprawdę złych chwil między nami, nie czułam potrzeby podziwiania innych.
OP: @chwila: LOL co? Jestem w długoletnim związku. Jak myślisz, że penis staje facetowi na zawołanie, bo pomyślał "o ale mi się podoba" to to tak nie jest xD
I uwaga, nikt tu nie mówi o zdradzie, a o poczuciu pociągu seksualnego do kobiet ładniejszych od ciebie. Sądzisz że tego nie ma? Mylisz się.
A uwagę skupiam na większości ludzi, których spotykam :p
@kobiaszu: też tak myślę. Tyle tylko,
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - OP: @chwila: LOL co? Jestem w długoletnim związku. Jak myśli...
źródło: comment_s90Qqzly9MqCkRWzUKx1rTo6HDgOGCNq.jpg