Wpis z mikrobloga

Kiedyś się zastanawiałem dlaczego nikt z Orange nie dzwoni do mnie w sprawie przedłużenia umowy na funpack. Teraz czytam umowę i według niej od dzisiaj przeszedłem na czas nieokreślony i kwota do zapłaty będzie według cennika dla umowy nieokreślonej (200 zł), a nie jak było dotychczas (99,23 zł).
Więc się nie dziwię, że woleli bym przeszedł na czas nieokreślony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#orange @OrangeEkspert
  • 6
  • Odpowiedz
@bazylo: do mnie nie, chociaż zgoda marketingowa wyrażona dla rabatu 5 zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
@uhu8: kablowo tylko Orange/Netia dopóki nie będzie światłowodu. Ale mobilny internet i tak działa lepiej od tej neostrady, więc jak mnie skasują na 200 zł to wypowiedzenie poleci.
  • Odpowiedz
@Fajnisek4522: ino na torrenty to słabe rozwiązanie.
Chociaż Orange w sumie jeszcze gorsze. O ile inni operatorzy nie zawsze nawet prokuraturze lub policji udostępnia dane klienta o danym IP, to Orange byle kancelarii prawnej udostępnia dane mnóstwa klientów na jedno zapytanie (vide afera z "Drogówką", "Podrywaczami" itp). Jak ktoś własnych klientów chętnie wydaje bez żadnego oporu - nie mam dla niego szacunku.
  • Odpowiedz
@Fajnisek4522: jeżeli Twoja umowa przeszła na czas nieokreślony to zachęcamy Cię do skorzystania z aktualnych promocji. Z warunkami oferty można zapoznać się na naszej stronie www.orange.pl, w salonach sprzedaży Orange oraz na infolinii pod numerem 801234567.
  • Odpowiedz