Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy

Mirki co myslicie o L-karnitynie jako spalaczu? Nie korzystalem do tej pory z żadnego spalacza, z tego co czytam opinie co do działania L-karnityny są podzielone.Może macie coś innego do polecenia? (clen i efedryna na razie odpadaja :)) Fajnie by bło również gdyby cena nie przekraczała 100zł.

NP:

https://sklep.kfd.pl/kfd-f-burner-100-kaps-spalacz-tluszczu-nowa-wersja--p-5644.html

P.S. Tak wiem najpierw dieta i makrosy.

#mirkokoksy #silownia
  • 12
@pompastic: weź ty najpierw przeczytaj co to jest l-karnityna i do czego.
Ze spalaczy to Black Bombs (nowe wersje sa slabsze ale tez daja rade) bierzesz 1 rano na czczo, 1 przed trenigiem + 4-8 kapsow tauryny. W miedzy czasie polecam jeszcze 2 kubki kawy w ciagu dnia.
@allthethings: Z tego co czytam jest pośrednio wykorzystywana jako spalacz + jest w dużej częśći spalaczy dostepnych na rynku: "l-karnityna przyśpiesza proces spalania tłuszczy tak więc w trakcie ich spożywania nie odkładają się one jako tkanka zapasowa tylko są spalane. Dodatkowo badania naukowe dowiodły, że l-karnityna obniża poziom lipidów we krwi oraz zmniejsza poczucie głodu, dzięki czemu redukowana jest ilość spożywanego pokarmu." - Nie jestem pewien co do działania/skutków - więc
@Castiel: Kofeina ma bardzo dużą wadę - organizm szybko się na nią uodparnia i trzeba zwiększać dawki do olbrzymich. Sam łykałem kiedyś już tyle, że nie było sensu ze względu na zdrowie. Jednakże, masz rację, kofeina to chyba jedyna legalna substancja która coś realnie daję w spalaczu.
@Oxandrolek Podstawy w stylu czarna kawa z cayenne, imbirem, cynamonem i inne triki na pobudzenie metabolizmu/podgrzanie organizmu znam i stosuje, zielona herba też, oczywiście bez cukru,mleka itd. Nie znam się natomiast na spalaczach, dlatego spytałem stricte o l karnityne,bo zauważyłem, że jest dodawana do większości nisko budżetowych spalaczy.