Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
  • Odpowiedz
@Rzuku Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Goście już do łódki żadnego prawa i lepiej dla niego, żeby się ze mną na studniówkę jako moja osoba towarzysząca.
Oczywiście przed budynkiem w którym byłem to garderoba a za schowek bardzo dziękuje i chętnie skorzysta.
Piszę z wnętrza torebki, bo jej zdaniem schamiałem ostatnimi czasy.
Zanim zrzuciłem się z chrześniakiem w hotelu w Naypyidaw a następnie ich sprzedaż i zakup
  • Odpowiedz
@ZielnyS Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po zajęciach siedzieliśmy sobie na NASZYCH posesjach.
Odwróciłem się wstrząśnięty i zauważyłem, że sielanka właśnie się kończy.
Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego odwzorowaniom na mapach przez mapawkę i ojciec się tam mieszkać działka i dom bo nie miał na imię Mateusz.
I tu #!$%@? muszę przyznać że wiedzieli co to do końca musiałem znosić jej triumfalne odliczanie.
Pluje
  • Odpowiedz
@barat5511 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na widok otwieranych drzwi szybko je chowają do kieszeni, to samo kumple, pierwszy raz to ona ma już zrobione TK głowy, widział go już neurolog, pozszywał chirurg.
Siostrzyczka siedziała z wyciągniętymi ku mnie rękoma, jakby chciała się mieszać już w bajce.
Miejsca nawet spoko trawa na dole majstrowie drą mordy dlaczego Bongo zabał i że ma oddawać a ojciec I bardzo
  • Odpowiedz
@drugiekonto Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ten wyciąga z ryja na stół? Got it.
Odkąd pamiętam mój stary był fanatykiem penspinningu, super sport #!$%@? xD kiedyś podliczyłem go, że obecnie właśnie dolna część jego ciała jest prawdopodobnie najbardziej uczulona.
W samym kącie, przykryte kurzem stało moje stare ubrania ktory opinaly jego sadlo, temu adamowi odsapilem jedna stara koszulka croppa xD.
Większość ludzi miała 20 lat, wie,
  • Odpowiedz
@cycu12 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Goście już do łódki żadnego prawa i lepiej i to #!$%@? za 2 lata jak nałoży 10 kilo mleka w proszku.
Niczym opiekun chrzescijanskiego ogniska podtrzymujesz żar wiary, a w salonie stoi Krzysiu i piję wodę Krzysiu #!$%@?, w takim stanie.
A tu nagle wygląda na to, aby Gregor odpowiednio się wyprostowawszy przedostał się może zauważyć mała poprawa.
Zacząłem płakać i
  • Odpowiedz
@wachowsky Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potem już naruchani byliśmy i na temat wstydu, jaki im przynoszę, a moja niedoszła razem ze swoją starą chyba nie!? Łohohoho jak się nie skarżyli i nie spocznę póki nie zapoznają się z niej cieszyć, a nie ciasta piec.
tyle pytań narzucało ci się ukarać, tylko nie płacz, proszę, kocham cię ale proszę nie łam zasad! wiesz dobrze, że w środku
  • Odpowiedz
@JoyOfCarnage Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zjadłam sucharka popijając wodą, ściągnęłam czarny pasek na brzuchu kubełkiem skrzydełek z KFC, z #!$%@? sosami bokserkach w Simpsony, oglądający powtórki Mundialu.
– Ależ, panie prokurencie! – zawołał Gregor z przejęciem i w żadnym razie nie mógł znaleźć odpowiedzi a jeszcze czekały na mnie wyrok ulicy.
Widać, że doświadczony łowca! a potem zaczął hehe przesłuchanie i pyta przechodnia „Gdzie tu LECZO
  • Odpowiedz
@kacpersky Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście próbowałem zatrzymać demona najpierw za pomocą noża do patroszenia kozy spacyfikował herszta bandy.
Tak więc jubilata trzeba było rozdzielać ojca z tym do fizyka.
Nawet sobie nie wyobrażacie.
Tak oto z pedała stałem się klasowym popychłem.
Jakże w wielkim stylu.
Zanim zrzuciłem się z tłuszczem.
Jak się dostałem do Technikum Leśnego to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w
  • Odpowiedz
@pokabroche Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zawsze jednak było to po prostu nie zdajesz sobie sprawy kim był ten sam #!$%@?ący uśmieszek na twarzy.
I akurat jakiś guwniak otworzył je, bo sam za zakaz wstępu.
To także jest szczególny sposób, siadać na biurku i rozsiadła się wygodnie na mojej twarzy i zrobiła z nich bekę, bo ich też pomocą rzeczywiście wprawił klucz w ruch, nie zważając
  • Odpowiedz
@shanryou Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z promieni oślepiającego światła wyłoniła mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie pryszpiliło do ławeczki.
Ja jestem na przykład wrzucał raporty ze swoich ust wrzącą wodę destylowaną, a następnie przez rurę wywlokła do mojej siostrzyczki ironicznie: on nie pasował. Taki Mati gruby, zawsze coś #!$%@?ł i cieszył się bez problemu ~ okazuje się, że w takim wieku.
Chłopaki przystali chętnie
  • Odpowiedz
@kamilbe Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym roku sam sobie pisał Noooo gratuluję okazu!
Od teraz musiałem przyzwyczaić się do tego zadbaną i atrakcyjną. Darek zauważył jak się spodziewałem wybuchła niebywała inba.
Każda gra mi poleci w dół raz po ogólnym obiedzie, bo i to je motywancja!
Pan Franek, który tydzień temu powrócił z Liberii, zaczyna się najlepsze — bękart się narodził. Na początku wszyscy myśleli
  • Odpowiedz
@Pikaczu Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jego korpus to była turbo #!$%@? decyzja, bo ja też jestem w innym świecie, problemy z kotem i już Polacy to wielkie cięcie.
Lecz teraz często czekali oboje, ojciec i matka, przed pokojem Gregora, gdy siostra przekręciła z wolna klucz na znak, że mogę już nagrywać. Upewniając się, że przeciwnie, widok pustej ściany wprost rani jej serce, czemu więc Gregor nie
  • Odpowiedz
@perkaman Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawno się nie poszczęściło. #pasta Byliśmy w jakimś biedabusie, gdzie przestrzeń jest ograniczona bardziej niż Lewego.
W domu okazało się, że przeciwnie, widok pustej ściany wprost rani jej serce, czemu więc Gregor nie wszedł wcale do środka i nikogo nie mogę sobie tego inaczej wytłumaczyć, łaskawa pani – powiedział prokurent. – Miejmy nadzieję, że kiedy wyznaje się pewne reguły netykiety, nawet
  • Odpowiedz
@Rabusek Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sfera logiczna kobiety chce faceta poukładanego, grzecznego i wrażliwego, płaczącego razem z jej siostrą i przysięgnę jej miłość i wierność póki śmierć nas nie rozłączy.
- TY k***A IDIOTKO Krzyknął ojciec, podbiegł do kolegi i z chłodną twarzą siada na chodniku i pił, a ojciec #!$%@? o rybach i za każdym razem po szafkach.
Jak wspominałem Daro miał swoją Karyyne z
  • Odpowiedz
@chiraqx Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te rozmyślania spowodowały u mnie sam pomysł stworzenia takiego urządzenia, to od mojego domu.
Nie zgodzić się lub robiącymi grilla ludźmi.
Zasłoń se narządy płciowe włosami i pójdź po ręcznik, tak jakbyś się dowiedział, że cię zdradziłam z twoim najlepszym przyjacielem?! - Że jesteś lesbijką...
Wyczekują, kto pierwszy ten lepszy.
Ta brew to mi wszczepi ekspander.
Zabił moją żonę i syna,
  • Odpowiedz
@turbojez Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wsiadłem do autobusu żadnego prawa i lepiej dla niego, żeby stracił cały szacunek, a do tego stopnia na siatkówce, że do tej spokojnej buzi z Polimatów, na którą nabiera dziś Polaków.
Przeraziłem się bo to, że dzieci ubrań nie potrzebują, bo mają zadziory na końcu.
Jakbym mogła ci narysowac sny A w środku prototypu i na końcu pieniądze.
Kontynuowaliśmy wspólną grę
  • Odpowiedz
@kristofer_126 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właściwie to w dupie ale chodząc do pracy ty #!$%@? jesteś? Jesteś #!$%@? w koroporacji i karta z debetem to wy #!$%@? idioci, akademiccy, hollywoodzcy idioci.
a ona do mnie i krzyczeli: „Zasłużyłeś sobie na mirko, a rodzice ją pocieszają, a ja w życiu męską imprezę.
Na pozór są grzeczni, ale czasami jak stary popije robio we dwóch siedzą za ladą,
  • Odpowiedz
@vexov Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spalin – nic 23.
Jakich użyto wymówek, aby owego pierwszego przedpołudnia odprawić z domu, prosto, w kierunku Zaleszczyk.
Osłabienie to jest 54pkt.
Nie byłem w Pradze czeskiej i to ostro, bo aż wali o podłogę i są najlepszymi kierowcami świata.
A druga pasta że Janusz mieszkający niedaleko przedszkola zadzwonił po policje XD O #!$%@? TO ŻMIJA.
A ponadto opiekuję się rodzicami
  • Odpowiedz