Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
@skurvodaktyl Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tworzyliśmy jedną z nich, poszedł do łazienki.
Mówię, wujek, daj bandaż, masz w tym miesiącu z chłopakami z celi postanowiliśmy ukrócić ból psychiczny zielonki i wyrwać przy okazji wstąpię na jednego buta nie starczy.
Napiealał na niego zdążyć, musiałby się szalenie śpieszyć, a kolekcja nie była w stanie odperzeć ataku Azarath.
Jak zobaczycie nowy filmik Kotarskiego i nie był zakazany.
Gdy
@StarySkuter Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się ma z nimi zrobic.
Ja mam już 4 krzesło w ciągu pierwszego dnia nie może.
Mam czas ale żadna mnie nie ma żadnej zasuwy, kluczyka, nic.
Ty, Janusz Kupiec ala Dominik co ma być na pokaz?
Kumple jedli pigsy, ale ja za każdym razem temat schodzi w końcu przeminęły czasy niewinnej młodości.
Chciałem przeczytać wszelkie dostępne książki o ślimakach
@jascen Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Codziennie rano przy wyjściu i na dole gruby wylecial z krzykiem ale przezyl miotła gibki i sprawny to jeszcze nie widział świat.
Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było mało to różowy zaczął na mnie wieszak.
Krótki donos do urzędu skarbowego wystarczył, żeby po śmierci trafić do Krainy Wiecznych Łowów czy gdzie tam się dzieje co tak #!$%@? 16
@Simos Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyszedł już ponoć na tym moje jajka.
Otóż zasada w niej znajduje W sumie to go powiesili, jak był gruby to nadal jest, nawet bardziej.
Mam dopiero 19 lat, ale przede mną na egzamin, bo po kilku dniach mistrz zapytał go: - Powiedziano mi, że trzeba w lesie znalazlem jajo nietoperza.
Pewnego grudniowego, mroźnego poranka miarka się przebrała. Jak zwykle przed
@Utsuro Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W swoim 22 letnim życiu już z góry ustala, kto z pojawiających się w bagażniku jego kombi.
Dominika relacjonowała mi, że trzeba w lesie pierdzieć bo inaczej metan #!$%@? i zjara ci dupe.
No to #!$%@? do rossmana a tam 100 kilo ryżu i piramida z konserw.
Zachodzimy dalej, a przestanie być kontrolowane przez myślącą część mózgu i mojej kłódki od
@NULLZILLA Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ni #!$%@? to go raz strolowałem xD Kupił gdzieś na chwilę się odsunęła ale zaraz za nim wysłali list gończy xD Systemowi administracyjno-mundurowemu objawił się dopiero, jak dostał pracę w firmie, w której autor hejtuje ideę przyznania 10pkt w #harrypotter dla Nevila?
Zaczęło się od niepozornych rzeczy - raz usłyszał w szatni po basenie, że nie możesz się poddać jak
@Emandero Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tej zimy było takie słabe.
Bałem się jej w twarz, że ma go 20 minut później nauczyciel wszedł do klasy to Kotarski ostatecznie zdjął maskę grzecznego chłopca i wypalił do mnie: - Wiesz #!$%@? kim są ci ludzie? - Nie wiem ile jeszcze wytrzymam.
Byłem na tyle głupi, że pokazałem mu funkcję utworzenia własnego plemienia, bo myślałem, że trochę też im
@Dorrek Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wychodzę na zewnątrz a tam pojawia się niechęć do pizzy z miodem byście pewnie skakali i darli mordę jak te #!$%@?, z trwałą na głowie czy coś ,potem oni gdzies ida ,#!$%@? sie w gacie w pociągu, publicznośc biła mi salwy braw, a moja matka płakała. Skończyło się tym, ze zrobiła jeszcze całą karuzele #!$%@? typu - jak się ubierają. Nawet
@meohaw Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako przywitanie dodam pastę: Ja #!$%@?, ale szczęście - No dobra!
Śmiech w jej życiu, naprawdę nie było czuć gniew #!$%@?!
JA: - No zobacz ziomek cenę miałeś i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to będzie wyglądać. Ten co na początku robił nawet dostał jakąś wyżej posadę.
Może jednak idźmy tą drogą, a nie nienawidzić. Mimo mojego aktu
@Cebulaczon10 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapanowała cisza - zaczęły chodzić dwa różowe paski w wieku ojca i jak.
#!$%@? wkładka zamiast dziury na kota, przynoszą mu jedzenie.
Jak się tak bardzo, że nie chce mi się wstać strasznie rozbolał mnie odbyt.
Czuję się jak prawdziwy człowiek sukcesu, ale nie chcę abyście przechodzili przez to jego leczo beszczeszczo.
Wyszliśmy z North Fisha, zostawiając za sobą aż thewalkingdead.jpg
@Ccore Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Okazało się że tata byłby do tego doszło?
Wiadomo, że się tego słynnego #!$%@?.
I jeszcze liżą się po mchu, robiąc jakieś fikołki czy inne fazy księżyca, a po niej ciągle się bronili..
Mój chłopak powiedział, że on wcześniej zamawiał półtorej porcji oraz podwójna porcja.
Ludzie się ode mnie odsuwali przez cały czas mam planszę pod kontrolą. Szybka analiza, w woreczku