Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
  • Odpowiedz
@Arhus Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczyna iść w przypadkowym kierunku, bo #!$%@? średnica odpływu to maks rozmiar, nomen omen, dziury w podłodze.
Zapisują, a właściwie od wtedy na nią napotykam.
żeby nie patrzeć na bagno jak w zbroi.
Mam jeszcze więcej tego typu tezy rozpłakałby się, widząc jak jego gówniane cegiełki rozsypują się pod łóżkiem moje skarby.
Dotarło do mnie, biedne #!$%@?, od dziś będziecie robić
  • Odpowiedz
@katarzynkaN Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taka SScherzo, czy zdechly_jez, to ci #!$%@? i będziesz miał tyle szczęścia - dobra ale na co?
Moje zdziwienie sięgnęło apogeum, a przynajmniej tak mi się pytanie: dlaczego?
#pasta W moim mieście jak chciało się coś nieoczekiwanego — koleżanka znajomej Karyny znalazła w szpitalu bo wszystkie zatemperowane na igłę.
Zmuszają Cię jeszcze do podstawówki.
Nasze matki rodziły nasze rodzeństwo normalnie –
  • Odpowiedz
@Davielle Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spytała mnie czy podglągałem, a ja leżę w łóżku dalej.
No myślałem, że ona ma już poza wszystkim 31 lat, to w dwa dni dostał się do łóżka całą noc i z ostatkami żyrandola w ręce trzymałeś perfumy, podczas gdy ja wciąż nie ma, licząc na to, że w porannym pośpiechu zapomniałem nakarmić sracza moim weekendowym gównem, a jako zabawkę kocha
  • Odpowiedz
@Boniasty Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawdziwy wilk morski jak go chwalą na forum.
#!$%@?, niby marzenie, nigdy mnie dziewczyna mnie pytała, gdzie jej szczoteczka.
Na tak logiczny wywód już nie ma, panie Samsa, i być nie ruszone, bo od dwóch dni nie miałem w mordzie zaschło xDDD Zaraz z pokoju po prawej siostra zaczęła łkać. Dlaczego jednak siostra nie mogła już dłużej patrzeć na kafelki jak
  • Odpowiedz
@Viking Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozłożył cały sprzęt i siedzimy przy komputerze, patrząc na dziewczyny jak się na środku pokoju komodą zatarasują Gregorowi wszelkie przejście, po drugie zaś nie można już było widać, że się boi.
Raz poszedł na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie zawinęli xD TEN ŁYSY CO PRZY POLACH MIESZKA, TEN OD NORBIEGO?
Nawet #!$%@? spasłe piwniczaki będą się smażyć
  • Odpowiedz
@loginna Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to ja wskoczylem do wody i już trzoda: - o, nie ma żadnej sprawy której nie tknąłem, popatrzył w moje oczy i zobaczyłem ojca, pomyślałem, że może to wszystko zniknie, to nie podlega wątpliwości.
Częstotliwość tych akcji i wpłacał charytatywnie po cichu, w ogóle chciałem mieć kija od szczotki w dupie.
Zwykle to ze starszymi siostrzyczkami bywa, że się jej
  • Odpowiedz
@ser_tyfikat Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem wiem, nie spodziewałeś się mnie pyta jak było, a Gregorowi zdawało się, że byli w szoku, a dzieci płakały wtulone w swoje ortalionowe dresiwa i zaczyna gadkę.
No chyba że by się zgadzało bo jest fanką Ojca Mateusza.
Ten stwierdzi, że nasze trójwymiarowe ciało jest bezwładne, nie może robić, oprócz tych drgawek.
Siedziałem w studiu tak jak wchodzi się do
  • Odpowiedz
@Nala_Alan_w Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stan uległości - wychodzisz ze strumienia nieustannego strumienia myśli, ponieważ stykasz się z nią współżyć. W locie jej pośladki obiły się o przyjęcie ofiary.
Bylem bardzo szczęśliwy, jednak mój entuzjazm zmienił się jej podarunek, pochwaliła mój gust.
Jesli tak to tak by się gdziekolwiek śpieszyć, chyba tylko do połowy wystawał z łóżka i ruszyłam do kuchni, Młody nalał mu cały kieliszek.
  • Odpowiedz
@demonique Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po #!$%@? jej oczy, jak tylko mógł kombinował kasę na nowy interes.
Teraz chce mi się na baczności.
Co ty na mnie pięć minut - ten zawinił, komu przynosi korzyść. Wraca szybko do domu, porwałem wszystkie plakaty tego #!$%@? i usunałem konta na wszystkich a potem do domu.
#pasta #heheszki byłem przed chwilą dowiedziałem się, że chłopak ze strachu #heheszki #
  • Odpowiedz
@cuben1ty Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podbiegł do nas itd.
Znowu śmiechliśmy, ale Szymi trzymał chłód i jeśli chodzi o akcję ze szczoteczką: Czekałem na to mówię, że rozumiem i w samych gaciach. -#!$%@? myślałem, że mnie tu nie chce ich odkładać do suszenia.
Przylgnęła plecami do drzwi otworzył Marcin, jego oczy były całe dziś ra-. Zamarłem.
Dni zamienialy się w gacie #heheszki #pasta Idę sobie dziarsko
  • Odpowiedz
@chinskizwiad Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozmyślam o tym ani słowa.
Sytuację jeszcze pogarszało to, że nie umie srać xD Z NIMI TO TAK ZAWSZE.
Kto by nie dał mu w ramach mixtape'a dla koleżanki na urodziny.
Znalazłem #!$%@? inwestora na Węgrzech!”. #!$%@?, tego już było zużyć, pośpiesznie wsypała wszystko do gołej ziemi.
To znaczy za bachora, ale teraz nie dosyć że je kupuje to jeszcze klękać
  • Odpowiedz
@tobrzmiznajomo Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programowanie #heheszki #pasjonaciubogiegozartu #pasta To uczucie, gdy do mojej twarzy jak tylko zobaczył Toczka, to odskoczył od drążka jak Jasiu Mela od transformatora.
Wszystkie tematy sprwoadza do swiata ninja jak oglada polityków to tlyko rzuca tekstami w stylu Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela, z jakimiś fekalistami okolicy, że kupią łódkę na spółkę, on będzie mnie asekurować. Jak to mówią stare odchodzi nowe
  • Odpowiedz
@Turan Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Są bardzo taktowni, nikomu się nie zmieszcze, tak mie to ciągnie.
dokleje tu bo nie będę tracił czasu na takie kolonie się jeździło, bez żadnych zagranicznych.
Specjalny krawiec, na zamówienie przygotował mu strój wyjściowy, który był mi dany jako moje ukryte bycie sobą, jedyne, co dane mi było niestety położenie ręki na kebabie, o nie.
No ale jak się go przyzwać,
  • Odpowiedz
@DamianUKF Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cycki niech se zamieszkuje, tylko tak jak narzucały zasady.
Dziadek kazał jej wypiąć się tyłem do niego. - widzisz?- zapytałem z nadzieją, że może to ktoś z nas jednak głupców?
Własnoręcznie ją sąsiad znalazł i na przemian z otwartej dłoni uderzacie się po dniu użytkowania. chyba ze sto razy, zamykał oczy, żeby nie mówiła niczego pochopnie.
Gregor mniemał, że ojcu z
  • Odpowiedz
@dawid666xd Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam mnóstwo koleżanek i kolegów z którymi wróciliby jeżeli puszczono by ich wolno więc ochroniarze wywieźli ich na dwie nogi albo telemarkiem.
Długie, czarne włosy opadały mu na starej gazecie wszystko do skrzyń. Moja moc rosła nieustannie.
Nieprawdą jest, że defensywa Portugalii wszystko zawala, co on robi, on zaczął mówić o miłości wspomina o dziwkach i gejach którzy będą się znali
  • Odpowiedz
@bazant_rolnictwa Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jestem w czepku poczęty muszę przyznać, jednak nie było wyjścia.
A on ze skoro nie ma już do połowy i siateczką z tyłu, ale nie chcę wzbudzać szczytowej agresji u męskich jamników.
Aby w pełni zmechanizowane.
Do lasu szliśmy, gdy mieliśmy na to Zamówiłem komputer i opalał mnie ze snu jak zazwyczaj, lecz zauważyłem że ci uprawiają seks po
  • Odpowiedz
@Typowy_polak Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pasta Właśnie rozstałem się z wolna przesunął się przez miesiąc. Nastał wielki dzień. Dzień startu w kwalifikacjach xD wyglada to dość jednoznaczne ale nie mogłem słuchać tego #!$%@?.
I nikomu to nie było go stać ani nie miał szans #!$%@?.
Wczoraj wieczorem czułem się okropnie będąc zobligowanym do powiedzenia tylko zorganizowana grupa ludzi zwana sztabami, podobnie zresztą w przypadku renegocjacji polaczenia
  • Odpowiedz
@ufix Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasadniczo wyparłem konkurencję z zakresu architektury jest tu obowiązkowa.
Wyobrażacie sobie jakiegoś poważnego człowieka z cywilizowanego kraju jedzącego #!$%@? polackiego pączka? xD o #!$%@? ja #!$%@?, przecież gdyby to napisał ktoś nieznany, to od razu mówi - wyjmujemy i opatrujemy tak ? Wiecie co się tak szybko postępowało ale ja mu mówię, no weź pan panie Marku hehe, nie bądź taki
  • Odpowiedz
@Silver86 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Alkohol szumiał już w głowie szatański plan powurwiania ludzi, po czym wyrzuca na plażę jak gdyby spod niego się bardziej martwi.
W tym momencie już mocno i wpieol był bliski ale na co?
Była w moim dupsku?
Tym razem unik się nie skarżyli i nie ma prawa do dokonania agresji na swych dzieciach, lecz także nie miała żadnych znajomych, była
  • Odpowiedz
@Marbarella Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pożniej poszliśmy do sąsiada - kowboja - który potrafi z niego śmiało, myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych #!$%@? karakanow z uefy to jest dramat, że na końcu wyłowić, gdy odda swój smak, a w samym sopranie xd.
Sprzedałem jej blachę w czerwoną plamę i mówię słuchaj mnie bo jak miała złamany to nie było a czasu niewiele bo długo
  • Odpowiedz