Wpis z mikrobloga

To już mój drugi wpis w tym dziale tj. #gamedev Tym razem chce poinformować wszystkich o wydaniu mojej pierwszej gry THE SQUARE w sklepie Google Play i zachęcić do wyrażenia opinii na jej temat oraz oceny.

Przypomnę, że grą napisałem w Coronie SDK w języku skryptowym Lua. Gra miała być wprawa do zapoznania się z nowymi narzędziami. Praca nad grą mimo wielu trudności udało mi się ukończyć. Duże kłopoty sprawiła mi obsługa Google Play Games Services. Ale mniejsza o to. Starałem się przygotować przyzwoitą grą. Na ile mi się to udało pozostawiam Wam. Chce zaznaczyć jeżeli nawet nie ściągniecie gry to zachęcam do dania plusa. Zachęci mnie to do podjęcia się realizacji kolejnego projektu:) Tym razem może to być aplikacja edukacyjna z matematyki. Jestem otwarty na sugestie.

Link do gry THE SQUARE

#gry #lua #indiegames #programowanie #androiddev #android
Pobierz LeD7 - To już mój drugi wpis w tym dziale tj. #gamedev Tym razem chce poinformować ws...
źródło: comment_uskAtGjGAgqnHNLu9SlL7es2DcP3w26D.jpg
  • 7
@BazaltowyTubylec: Zależało mi na ukończeniu projektu bo miałem problem z wyważeniem poziomu trudności. Dlatego musiałem iść na kompromis aby nie spędzać na grą zbyt wiele czasu. Początkowo ograniczniki były ulokowane bliżej środka a kwadrat był większy i mógł na nich się zatrzymać. Dziękuje za komentarz.