Wpis z mikrobloga

GB zwróciło mi $10 za klawiaturkę mechaniczną, bo nie działał przycisk 6. Po dokonaniu zwrotu przez nich rozebrałem ją celem podmianki Scroll Locka i 6. Okazało się, że jedna nóżka od micro switcha była zgięta i nie przylutowana. Wyprostowałem, przylutowałem i bangla. Drugą zaproponowaną opcją przez GB, była wysyłka części zamiennych, ale musiałbym zapłacić część za przesyłkę i części (16$).

Koniec końców klawiatura wyszła mnie ~$20. Więc całkiem spoko. Klawiatura sprawuje się bardzo dobrze.

http://www.gearbest.com/keyboards/pp_414386.html

#gearbest #pokazzakupy
źródło: comment_EK6FQwaquyFYw43Bbn6xYodCflkWJqHN.jpg
  • 14
@Wypok_spoko: Bardziej chodzi o wytrzymałość i komfort pisania. Klawiatury mechaniczne (poza razerem XD) są nie do zajechania. W dodatku zupełnie inaczej sie na nich pisze, nie jest to jak ugniatanie ziemniaków na klawiaturze membranowej :P
@PanKarmelek: no inaczej się pisze, może lepiej, ciężko mi określić, bo poprzednią klawiaturę miałem ergonomiczną i b. wygodnie się pisało. Tutaj może faktycznie od uczucia kliku wiadomo kiedy już można przestać klikać i przez to się np. szybciej pisze.

Wytrzymałość w tej chińszczyźnie? Pożyjemy zobaczymy. Mam ją dopiero kilka dni :P
mechaniki to super sprawa, komfort używania komputera kilka razy większy


@PanKarmelek: wez wyjasnij bo nie moge tego pojac, mi na takiej zwyklej za 20 zlotych dobrze sie pisze (tzn. dobrze sie kiedys pisalo bo aktualnie klawiatura ma z 10 lat i niektore przyciski sa juz wyrobione ;p ).