Wpis z mikrobloga

@enforcer: ja nie mialem pegasusa :(

ale tak kupowalem plyty z grami PC pare lat pozniej

@gosvami: Najlepszy kadridż ever i jest tylko jeden emulator, który go obsługuje, niestety z problemami... i nie da się we wszystkie gry pograć.
  • Odpowiedz
Pamiętam, jak kiedyś pożyczyłem od takiego sprzedawcy zmodyfikowany cartridge, który miał mnóstwo gier i nie było to typowe 99999in1, tylko na prawdę było wiele gier. Ważył sporo więcej od zwykłego. Można też było modyfikować ilość żyć i coś jeszcze, ale nie pamiętam. Aż mi szkoda było oddawać.


@cybergod: prawdopodobnie piszesz o 168 in 1, ciągle ją mam, legendarna już dyskietka, mnóstwo gier, wiele hitów, przed uruchomieniem każdej gry można było ustawiać
parys88 - > Pamiętam, jak kiedyś pożyczyłem od takiego sprzedawcy zmodyfikowany cartr...

źródło: comment_6JegNmK1IEZhxcUflKdzX8JRPLEKDZbH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@enforcer: pamiętam jak zarobione pieniądze ze "zbierania porzeczek" postanowiłem zdeponować w postaci kartidża z jakąś tam gówno grą .. Tata zawiózł na środowy bazar tzw. "ruski" i wybrałem pięknego nowego kartidża. Jaki zawód kiedy okazało się w domu, że jedynie co widzę na ekranie to biały szum :(:( Ojciec #!$%@? - zapakował mnie do naszego trabanta i gonimy na bazar, ale ruska już nie było :(

Pomimo tego to były dobre
  • Odpowiedz