Wpis z mikrobloga

Mam tak wysokie wymagania co do potencjalnego partnera, że nie wyobrażam sobie kiedykolwiek kogoś takiego spotkać. Gdy czytam tag #logikaniebieskichpaskow czy ktoś mi o swoim niebieskim opowiada, czy sama widzę jak się zachowują to odechciewa mi się nawet spotkać z którymkolwiek.
Partner miałaby by mnie reprezentować i odbiciem niejako moim być, a zarazem mnie dopełniać. Ze względu na moją nietuzinkowość, ponownie nie wyobrażam sobie tego.
Polacy są często bojaźliwi, nie mają swojego zdania, problemy z podejmowaniem decyzji i odejściu od normy, nie mają zainteresowań poza piłką nożną, graniem w gry komputerowe, piciem piwa, samochodami (czym określają posiadanie audi w tdi). Małe ambicje, przejmowanie się otoczeniem, a jeśli tak nie jest to #!$%@? często jest. Generalnie są nudni nomen omen do znudzenia.
Jedynie do czego są zdolni to heheszkowania i rozmów na luźne tematy. Wszystko to ok dopóki to jest kolega.

Hurr widocznie nie znasz wspaniałych polskich mężczyzn.
Nie. Problemu z adoratorami absolutnie nie mam.

Nie wiem. Albo mam pecha, ale normalny niebieski w moim guście trafia się bardzo rzadko.
Z drugiej strony w ogóle nie mam parcia na związek. Ba, nawet nie chcę.
Uważam, że często można trafić na kogoś kto cię zepsuje i ograniczy, a do ruchania nie potrzeba związku.
Czy są jakieś inne pozytywne aspekty związku z Polakiem, o których nie wiem?

Pewnie brzmi to jak atak, ale jestem po prostu zniesmaczona mężczyznami, którzy nic w sobie nie mają.
#niebieskiepaski #zwiazki
  • 378
@UndaMarina: myślę, że warto jest podziękować rodzicom, a zwłaszcza matkom za to co zrobiły / robią z ukochanymi synusiami. Zanim ktoś wyleje pomyje, że hurr durr, matki złe, jest to moja prywatna opinia bazująca na obserwacji, rozmowach i doświadczeniach. Ojcowie muszą wrócić do swojej roli, wiem, że ciężka praca, że kredyt ale chłopak potrzebuje wzoru, porady, ukierunkowania. Tata jest ważny, ma nauczyć piłować drewno, grać w piłkę i zbudować poczucie wartości.
Co do tego, że @UndaMarina jest trollem - nawet nie skojarzyłam, że to ta sama osoba od wpisu z kubkami. Ile osób ją pamięta? Może 10 spośród wszystkich tu wypowiadających się?


@no_i_w_ogle: No bez jaj, UndaMarina jest ubertrollem, na tyle rozpoznawalnym, że nie muszę nawet jej(?) oznaczać komentarzem. Przeglądając przed chwilą gorące, wrzuciłam ją na #czarnolisto, bo uznałam, że przegięła. W komentarze nawet nie wchodziłam, dopiero teraz znalazłam wpis @
@uczalka: Uff, już myślałem, ze piszę w jakimś obcym dialekcie i przez to nikt mnie nie rozumie. Ale najwidoczniej da się ( ͡º ͜ʖ͡º)

@no_i_w_ogle:

"Niebieski:

nigdy nie miałeś dziewczyny, co? xd

Masz w ogóle przyjaciół? :D


Różowa:

Może jesteś lesbijką, albo musisz sobie sprawić imigranta z konkursu piękności z pudelka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Serio uważasz, że komentarze względem niebieskiego
@uczalka: ale chodzi mi o to, że nie każdy zna "popularne nicki" - osoba, która zagląda na mirko może raz na tydzień nie ogarnie tych wszystkich afer i zarzutek. Oczywiście ten wpis jest tylko prowokacją, odpowiedzią na wpis tamtego kolesia, a mimo to dużo osób o tym nie wie - nawet po plusach można zobaczyć jaka jest ogólna reakcja ludzi. Wiem, że tamten wpis jest mniej popularny, ale dalej można porównać
@silverm: dalej muszę podkreślić, że nie wszyscy @UndaMarina znają, nie każdy korzysta z mirko 24h/dobę. Jakby wiedzieli, że to zarzutka, to by chyba olali? A nie olali, dużo użytkowników podejmuje poważną dyskusję, albo wyładowuje gniew.
Uważasz, że obelga "jesteś gejem" jest równa obeldze "masz w ogóle przyjaciół?". Sam chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo nie rozróżniasz nacechowania emocjonalnego różnych fraz.
@silverm: ja sie podpisuje pod slowami @no_i_w_ogle: - tez bym w zyciu nie powiedziala z pamieci nickow "wykopowych trolli". Owszem, kojarzę wielę osób, ale gdyby spośród 5 nickow kazano mi wybrać np. 2 najczęściej trollujące - w zyciu bym tego nie zrobiła.
siedzę tu nieco, może nawet niekiedy za dużo, ale jednak to tylko jedna spośród nieskończonej niemalże ilości stron w internetach i raczej nie przywiązuję uwagi do jakiejs hierarchii