Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Żeby było jasne nie może być żadnego wytworzonego z moim udziałem dokumentu dla SB ani ręcznie ani maszynowo .Nie może być podpisu mojego .Wyraziłem zgodę na wykorzystanie mojego udziału tylko do pomocy w określonych warunkach . Jeśli cokolwiek jest to zwrócę się po pomoc międzynarodową do wyjaśnienia .Pozbierano wszelkie możliwe moje rękopisy i z nich można wytworzyć wszystko .i podpisać wszystko
  • 144
  • Odpowiedz
@Antybabilonia: No wlasnie, jak sie na swiecie nie bylo, to prosze nie oceniac ludzi i czasow, o ktorych sie nie ma zielonego pojecia. Za tamtych czasow wszyscy sie do Walesy "modlili", bo nikt inny nie chcial swojej dupy nadstawic, a teraz go mieszaja z blotem, bo cos sie prostemu czlowiekowi udalo i jest darzony szacunkiem na calym swiecie. Nasz narod ma to do siebie, ze zamiast budowac swoja sile na bohaterach,
  • Odpowiedz
@kasiamilus: Po prostu tylko on był na tyle głupi, że nabrał się na obietnice SB. Oni wykreowali go na bohatera, bo koniec systemu był nieunikniony i jakoś trzeba było wprowadzić komunistów do nowej władzy, więc wszystko zrobili tak, że ludzie myśleli, że to ich zasługa, że wszystko wyszło od najprostszych pracowników - sam przykład Wałęsy i w to wierzyli, a prawda jest taka, że SBecy dalej żyją i mają się dobrze,
  • Odpowiedz
@Antybabilonia: Jak tak uwazasz to co robily i gdzie byly nastepne rzady, prezydenci premierzy, rozni dzaialacze ze od czasu kadencji LW nie zauwazyli to co TY, ze zyja dalej i maja sie dobrze SBecy i nie zrobili z nimi na przestrzeni dzisiatkow lat porzadku? Dlaczego wszystkim obarcza sie Lecha Walese?
  • Odpowiedz
@Antybabilonia: Jak ciebie jeszcze na swiecie nie bylo to uzmyslow sobie ze gdyby nie tacy ludzie jak Lech Walesa to urodzilbys(las) sie w takim kraju ze nie moglbys(las) pisac nawet takich banialuk i nawet za takie bzdury szarpano by cie na milicji. Teraz to kazdy jest bohaterem jak jest wolnosc i jedzie po czlowieku ktory ta wolnosc dla was zdobyl.
  • Odpowiedz
@EB123:

Jak tak uwazasz to co robily i gdzie byly nastepne rzady, prezydenci premierzy, rozni dzaialacze ze od czasu kadencji LW nie zauwazyli to co TY, ze zyja dalej i maja sie dobrze SBecy i nie zrobili z nimi na przestrzeni dzisiatkow lat porzadku? Dlaczego wszystkim obarcza sie Lecha Walese?


Bo to on odwołał rząd Jana Olszewskiego i obalił całą ustawę dekomunizacyjną... mamy to zrobić teraz? Po 27
latach???
  • Odpowiedz
@flooder: LW byl tylko 4 lata prezydentem. Dlaczego nastepni nie wrocili do dekomunizacji? Nie po 27 latach - po 4 po kadencji LW dlaczego nie zrobili jak niby on tak strasznie temu przeszkadzal? Przeciez potem nie byl ani prezydentem an i premierem - inni byli. I jakos na nastepnych nagonki nie ma.
  • Odpowiedz
@EB123 czy Ty jesteś głupi czy trollujesz? Kto mial to zrobic SLD z Kwaśniewskim??? A może Lech Kaczyński, który nie dożył końca kadencji? Może Bronek człowiek służb?

Sytuacja jest taka, że dokumenty znaleziono dzisiaj. Jakie znajdziemy w przyszłości czas pokaże. Dawno rozliczeni byliby wszyscy, gdyby nie zatrzymanie dekomunizacji przez LW. Kropka.
  • Odpowiedz
@ekspicio: Mysle ze zamiast nawolywac Prezydenta powinienes powiedziec sobie i tobie podobni. Tak jestem frustratem, wychowalo mnie podworko, nie potrafie myslec samodzielnie, bede sie wyzywal na kazdym bo to buduje poczucie mojej wartosci.
  • Odpowiedz
@flooder: To pomysl samodzielnie. Dlaczego narod wybral potem Kwasniewskiego i SLD, chyba nie powiesz ze wybory byly sfalszowane. Tak a Lech Kaczynski jak najbardziej mogl sie od pierwszego dnia rzadow tym zajac jak to tak lezalo na watrobie. Dlaczego sie nie zajal? Dlaczego jego nie oskarzasz?
  • Odpowiedz