Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Żeby było jasne nie może być żadnego wytworzonego z moim udziałem dokumentu dla SB ani ręcznie ani maszynowo .Nie może być podpisu mojego .Wyraziłem zgodę na wykorzystanie mojego udziału tylko do pomocy w określonych warunkach . Jeśli cokolwiek jest to zwrócę się po pomoc międzynarodową do wyjaśnienia .Pozbierano wszelkie możliwe moje rękopisy i z nich można wytworzyć wszystko .i podpisać wszystko
  • 144
  • Odpowiedz
@lechwalesa: dzisiaj pierwszy raz zajrzałem na blog lechwalesa. Ludzie, proszę napiszcie, że ten gościu @lechwalesa to nie jest ten co był prezydentem i co założył Solidarność i co ma teraz zarzuty, że współpracował z SB!!! Nie znam się za bardzo na internecie ale czytałem, że każdy się może podszyć pod kogokolwiek na społecznościowych portalach. Wiec ten gościu się podszył pod prezydenta Lecha Wałęsę i z wszystkich sobie robi jaja. I to
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Dlaczego po prostu nie przyznasz się? Nie rozumiesz, że sprawa jest przegrana?
Działacze Solidarności Walczącej od lat mówili, że o twoim kapowaniu wiedział każdy, ale nikt nic nie ogłaszał, bo byłeś autorytetem, byłeś symbolem. Ale ci ludzie ci nie wybaczą tego, że sprzedałeś Polskę, że zbudowałeś III RP na kłamstwie. Jesteś skończony, zarówno jeżeli chodzi o pokolenie Solidarności, jak i o młode pokolenie.
  • Odpowiedz
@lechwalesa:"natomiast pozwoliłem kiedy mnie pytano by mogli pobierać ludzie z przymusowej inwigilacji."
Wreszcie "coś nie coś" zaczyna wychodzić. Te kilka win i kilka szampanów to 85 butelek wódki, 35 butelek wina, 29 butelek koniaku i winiaku, 42 butelki szampana, 512 butelek piwa. Jakby nie liczyć wychodzi (średnio) po 2 piwa i 1 flaszkę dobrego alkoholu dziennie przez te 7 miesięcy. Ostro imprezowałeś sobie w Arłamowie, gdzie reszta społeczeństwa płaciła ciężką cenę
  • Odpowiedz
@lechwalesa: uwierzyli pisowi uwierzą i Kiszczakowi. Oni naprawdę wierzą w te wszystkie bzdury, które głoszą. To zła wiadomość, bo dopiero pojmą swój błąd gdy sami odczują konsekwencje ale wtedy będzie za późno. Mam tylko nadzieję, że moim wnukom nie będę musiał w tajemnicy zdradzać, że komune obaliła solidarność z Lechem Wałęsą na czele, a nie kto inny...
  • Odpowiedz