Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Żeby było jasne nie może być żadnego wytworzonego z moim udziałem dokumentu dla SB ani ręcznie ani maszynowo .Nie może być podpisu mojego .Wyraziłem zgodę na wykorzystanie mojego udziału tylko do pomocy w określonych warunkach . Jeśli cokolwiek jest to zwrócę się po pomoc międzynarodową do wyjaśnienia .Pozbierano wszelkie możliwe moje rękopisy i z nich można wytworzyć wszystko .i podpisać wszystko
  • 144
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie wszystko jest jasne, a tym odgrzewaniem kotleta przez Pana wrogow nie ma sie co przejmowac, maja od czego odwracac uwage i odwracaja. Efekt bedzie marny jak zawsze, ale cel osiagniety.
  • Odpowiedz
Znowu gada sam do siebie. Takie przypadki wiadomo gdzie lądują.

Prokurator niech sprawdzi szafkę Danki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Jedno pytanko, jak się wypowiada to zaklęcie: "nie może być żadnego wytworzonego z moim udziałem dokumentu dla SB" to jakie akcesoria trzeba posiadać żeby zadziałało? Czy w efekcie działania czaru znikają całe dokumenty, czy tylko podpis? Nieopatrznie podpisałem chwilówkę na 9600% rocznie, czy jeśli użyję tej składni zaklęcia "nie może być żadnego wytworzonego z moim udziałem dokumentu lichwiarskiego" to umowa ulegnie dematerializacji?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: @lechwalesa: aby to było jasne i czytelne und zrozumiałe:
żadnych głosów krytycznych w tym młodzieży LEKCEWAŻYĆ NIE WOLNO !
jednakże Pudzian chyba to powiedział: nawet ( ten mityczny nasilniejszy człowiek ) dupa jeśli chłopa kupa... warto o tym pamiętać ! mieliśmy ( Polska ) 50 krółów ale który Polak by na szybko wymienił choć pięciu z Nich...nie mówiąc ilu prawdziwych Polaków umie policzyć do dziesięciu bez pomocy paluszków...
  • Odpowiedz
Żeby było jasne nie może być żadnego wytworzonego z moim udziałem dokumentu dla SB ani ręcznie ani maszynowo .Nie może być podpisu mojego .


@lechwalesa: a to jest jakiś apel do "ludzi z kręgu" żeby niszczyli to, co pozostało, czy może nadzieja, że już wszystko zostało zniszczone?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: skończ już pisać bo się tego nie da czytać. im więcej bredzisz, tym bardziej przekonujesz wszystkich że bez oficera prowadzącego nie potrafisz ogarnąć świata cię otaczającego.
jak już masz coś pisać to napisz kto był jeszcze TW.
  • Odpowiedz