Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Żeby było jasne nie może być żadnego wytworzonego z moim udziałem dokumentu dla SB ani ręcznie ani maszynowo .Nie może być podpisu mojego .Wyraziłem zgodę na wykorzystanie mojego udziału tylko do pomocy w określonych warunkach . Jeśli cokolwiek jest to zwrócę się po pomoc międzynarodową do wyjaśnienia .Pozbierano wszelkie możliwe moje rękopisy i z nich można wytworzyć wszystko .i podpisać wszystko
  • 144
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Do kolekcji źródeł informacji o współpracy agenturalnej L. Wałęsy proszę dołożyć relację prof. P. Bożyka i wypowiedź M.F. Rakowskiego:

1. Prof. Paweł Bożyk doradca ekonomiczny E.Gierka, w książce „Hanka, miłość, polityka” napisał, że podczas strajku sierpniowego w 1980 roku był świadkiem rozmowy szefa MSW gen. Kowalczyka z E.Gierkiem, w której Kowalczyk powiedział E. Gierkowi, że „Wałęsa to nasz człowiek, od lat współpracujemy z nim także w sensie finansowym.”

2. (Archiwum
  • Odpowiedz
@925372_33284: Wałęsa to ideowiec kocha komuchów i się nimi otacza co do zasady od zawsze, to samo dotyczy Komorowskiego, z nich tacy opozycjoniści jak z Kopacz diva operowa.
  • Odpowiedz
@jas06: Dlaczego LW, będąc w posiadaniu "wypożyczonych" akt z IPN, w prostacki sposób powydzierał kilkanaście kartek, a resztę zostawił ? Dlaczego będąc w posiadaniu tych dokumentów, nie zniszczył ich ?
  • Odpowiedz
Ani jednej butelki wódki , ani piwa Tylko kilka szampanów i kilka win .natomiast pozwoliłem kiedy mnie pytano by mogli pobierać ludzie z przymusowej inwigilacji


@lechwalesa: że co?

zamiast się przyznać i przejść przez czyściec 20 lat temu, to rżniesz pan głupa i wymyślasz kolejne wersję. Jeżeli jest pan takim wielkim człowiekiem w swoim mniemaniu (a ciągle to słyszymy) to proszę podać imię i nazwisko tej osoby o której tak tajemniczo
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Ja mam kilka pytań Do Lecha Wałęsy
1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971 r. przyznałeś, że na żądanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań?
2. Dlaczego okłamałeś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980 r. zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej z Gdyni?
3. Jak godziłeś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które
  • Odpowiedz
Nie może być podpisu mojego .Wyraziłem zgodę na wykorzystanie mojego udziału tylko do pomocy w określonych warunkach .


@lechwalesa:

Czyli, że co, zgoda ustna była? Czy jak?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Szkoda że panie prezydencie nie opowiadał sie pan za interwencją międzynarodową kiedy elita zaliczyła zgoń wraz z prezydentem na terenie domniemanych byłych pańskich współpracowników .
Niech waści Pan Towarzysz wybaczy braki w edukacji. Alem ja zwykły hohoł.
  • Odpowiedz