Wpis z mikrobloga

@Nightshade: do mnie nie docierało, że ktoś oprócz mojego taty może mieć na imię Krzysztof. To wyobrażenie jak mój ojciec o przybranym nazwisku Kolumb podpłynął taką łódką do wyspy przykrytej prześcieradłem i zaczął odkrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
@Nightshade: nie pamiętam, do którego roku życia (mniej niż 11 lat) myślałem, że Michael Jackson to kobieta, aż do momentu kiedy w brawo była jakaś piosenka z polskim tłumaczeniem i jego zdjęcie z rozpiętą koszulą ;)
  • Odpowiedz
@walter21: Też tak myślałam, dopóki nie zobaczyłam go w teledysku z rozpięta koszulą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nightshade: Myślałam, że kobiety po osiągnięciu dojrzałości mogą zupełnie przypadkowo i bez żadnej kontroli zajść w ciążę. Nie wiedziałam o istnieniu seksu i myślałam, że to się po prostu zdarza, niezależnie, czy się tego chce czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nightshade: Kiedyś był proszek do prania Foxy. Reklama z liskiem co przychodził do domu z proszkiem i sprzedawał go. No i babcia taki kupiła, a ja przez całe wakacje myślałem, że to ten lisek jej go sprzedał.
  • Odpowiedz