Wpis z mikrobloga

Witajcie Koksy. miesiąc temu ważyłem 96 przy wzroście 182. Mocno otłuszczony brzuch i cycki. Teraz 88. Zmieniłem pory posiłków (4 zamiast 3, bo na więcej nie mam czasu) i jem dużo mniej. Oprócz tego codziennie 150-180 brzuszków co dwa dni hantle na biceps i kettlebell, raz w tyg 40-50 km rowerem ze średnią szybkością ok 20km/h. Widzę że waga ładnie spada i teraz co zrobić żeby to wszystko ładnie przerobić na muskulaturę (chodzi mi o dietę)?
#mikrokoksy #oswiadczenie #silownia
  • 19
@vernik: Im więcej cardio, tym gorsza sylwetka. Jak chcesz mieć ładną sylwetkę, skup się na treningu siłowym. Jeżeli chodzi o dietę, to nie wiem co jesz, ale na pewno krokiem w dobrą stronę będzie odstawienie cukru i masła. Suża ilość mięsa i jaj, twarogi też nie są złe(Karmowski nie poleca) jako źródło białka. Ja radykalnie zmniejszyłem ilość spożywanego pieczywa. Opieram się głównie na ciemnym ryżu, makaronach pełnoziarnistych, kaszy, kurczaku, jajkach, nabiale,
@Wyszynkowski: Cukier wyeliminowałem całkowicie (w postaci sacharozy) teraz jem dużo twarogu, owoców i warzyw. Ryż też. tryche mało mięsą, które będę musiał jednak wprowadzić, ale nie kurczaki, gdyż od tego cycki rosną (karmienie hormonem wzrostu) Mój cel to 80-82 kg