Wpis z mikrobloga

#woodstockowewykopiwo

Hej wszystkim :)
Dobra, trochę mi się zeszło, przepraszam, zarobiona jestem, ale coś tam już wiemy.
Termin i godzina spotkania: piątek 14:00. Niestety termin nie ulega żadnym zmianom, nie jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego z uczestników. Wybrany został najbardziej optymalny termin, tak jak rok temu. Każdy zdąży dojechać i się rozgościć, ale impreza nie jest jeszcze rozkręcona na fest, czas przed koncertami. Możemy się jedynie wbić w jakieś warsztaty i wykłady na ASP, ale no to już każdy sam sobie rozsądzi co woli.

Miejsce będzie ustalone jak będzie mapa. Wstępnie jednak zdecydowalismy się na okolice małej sceny niedaleko wioski piwnej. Jeśli ktoś ma inne propozycje proszę śmiało mówić, weźmiemy je pod uwagę, tak żeby w miarę każdemu pasowało.

Będzie również zaplecze muzyczne. Kto może niech bierze gitarę, harmonijkę, wiaderko, grabki, wszystko na czym można zagrać.

Zaczynam się powoli ogarniać z dodatkami, więc będę wdzięczna za zgłaszanie swojego udziału do mnie na priv, bo z komentarzy może mi po prostu ktoś umknąć.

wołam @MasterSoundBlaster @alma_ @nowik
  • 21
  • Odpowiedz
@blubi_su: No to niech rusza, aż taki wielki to znowu nie jest ;) W zeszłym roku zrobiliśmy tak, że spotkaliśmy się w punkcie orientacyjnym i dopiero stamtąd ruszyliśmy pod małą scenę. Opcji jest kilka, jak mówię, miejsce to jest jeszcze dosyć luźny temat. Nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat rozmieszczenia, ale słyszałam, że pole ma być dzielone na strefy w tym roku i tym podobne rewelacje, więc w sumie ustalać
  • Odpowiedz
@lennox_: Cholera, a ja najwcześniej w piątek późnym wieczorem, lub w sobotę rano na polu się pojawię. Neurolog - ty #!$%@?! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lennox_: 4 raz? To już byłaby przesada. Na pewno spróbowałbym w sobotę być, bo Flogging Molly nie przepuszczę, ale w piątek... względnie wziąłbym kontakt do kogoś, może udałoby się wleźć na doczepkę. :D
  • Odpowiedz
O 14 pochód brodaczy ? Sam w nich chciałem iść. Dołącze wcześniej (warsztaty) bądź później do Waszej grupy i chętnie pofałszuje przejmując jakiś śpiewnik
  • Odpowiedz
@lennox_: mom gdzieś plakietke z zeszłego roku ale jak będą jakieś fajne to chce xD

@Turbo92: odezwij się, jakieś piwo można wypić. Jakby co to 24" wybieramy się na Reggae nad Wartą w Gorzowie. Elo
  • Odpowiedz