Wpis z mikrobloga

@rajdi: robiłem prywatnie :D przez 20 minut walczyłem o to ze chce wszystkie na raz, ale uparcie twierdzili ze maks 1. Udało sie wynegocjować 2. Trzy godziny po zabiegu siedziałem juz na pogotowiu dentystycznym (krwawienie + chciałem zastrzyk na ból), trzeba uważać po. W moim przypadku miałem sporo szwów. Pomino tego za drugim razem tez 2 na raz, ale juz bez jazd.
@Matis666: miałem to w zeszły czwartek. Przygotuj się na #!$%@? ból po zabiegu i spożywanie pokarmów w stanie płynnym przez 3-4 dni. Dzisiaj po raz pierwszy zjadłem kanapkę ;D U mnie były jeszcze bardziej poziomo.
@Matis666: nie masz tragedii ze znieczuleniem nie bedzie bolalo ,ja mialam je ustawione prosto jednak korzenie byly tak zakrzywione ze meczyla sie z jedna godzine i w tym przypadku znieczulenie nic nie dalo bo zeby je wydostac kladla duzy nacisk na nerwy i myslalam ze sie zesram natomiast dwie pozostale mialam wyrywane bezbolesnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)powodzenia mirku
@lukaszlew77: po moich doswiadczeniach moge dodac ze musi sie jeszcze przygotowac na ewentualną kilkudniową opuchlizne, ktora sprawia ze przez kilka dni wyglada sie delikatnie mowiac asymetrycznie xD