Wpis z mikrobloga

@Matis666: Powodzenia! Ja już mam za sobą 3 wyrwane ósemki, czeka mnie jeszcze jedna. Sam zabieg nie był najgorszy, dentysta mi mówił, że nie może mnie boleć samo wyrywanie i, że jeśli boli to znaczy, że dał za małe znieczulenie i trzeba więcej ;) Po zabiegu, gdy przestaje działać znieczulenie już nie jest tak kolorowo, ale idzie przeżyć. Potem coś zimnego, przeciwbólowe i do przodu. Trzymaj się!
@Matis666: Miałem. Zabieg nie boli. Po była japa trochę obolała, szczególnie kącik ust od naciągania przez pół godziny, ale bez tragedii. Przełykanie było nieprzyjemne, bo miałem wrażenie, jakby miało mi szwy rozerwać. Kilka dni i będziesz mógł normalnie jeść.
@Matis666: miałem z rok temu ekstrakcje. Jeszcze jedna mnie czeka, tamta niby była cięższa bo 8mka pod kątem 45 st rosła. Było ok. Podrażnienie wyszło gdzieś za 6 godzin, a potem troszeczkę pobolało. Tak dzień może półtora + drobna opuchlizna. Za to ostatnio miałem przesrane. Ząb drażnił, jakby coś pomiędzy wlazło. Byłem u dentysty. Stuka puka nic. Ale dzień wcześniej ropa na migdale więc myślałem, że to od przeziębienia. Prawie tydzień
Przeżyjesz, mi 4 wyrywali w tym 3 z dziąsła. Pamiętaj aby od razu po przykładać sobie najlepiej schlodzony woreczek na 15 min. a potem chwila przerwy, i tak cały dzień. Zmniejsza to obrzęk i ból niemiłosiernie. Tylko nie trzymaj za długo bo można zachorować. A i polecam sobie kupić lody bo to jedyne co będziesz w stanie jako tako jeść na samym początku :p