Wpis z mikrobloga

Bardzo fajne zestawienie. Oczywiście nie ma TYLKO 10 reguł sukcesu itd., bo każdy ma swoje, ale warto sobie takie rzeczy wpajać, uzmysławiać:

1. Życie jest krótkie


2. Bycie zajętym nie równa się byciu produktywnym


3. Żyjesz tym życiem, które sam sobie zaprojektujesz


4. Wielki sukces często poprzedza porażka


5. Strach jest największym źródłem żalu


6. Twoje poczucie własnej wartości musi pochodzić z wnętrza


7. Jesteś tak dobry jak ludzie, z którymi się zadajesz


8. Nie musisz czekać na przeprosiny, żeby wybaczyć


9. Żyj chwilą


10. Zmiany są nieuniknione i trzeba je zaakceptować


http://kariera.forbes.pl/10-regul-sukcesu-o-ktorych-zapominamy,artykuly,192306,1,1.html#fp=frb

#prokrastynacja #motywacja #protip #truestory #depresja

No i tradycyjnie piosenka do wpisu #muzyka

Mój tag, gdzie jest więcej tego typu rzeczy - #milionowamotywacja
D3lt4 - Bardzo fajne zestawienie. Oczywiście nie ma TYLKO 10 reguł sukcesu itd., bo k...
  • 5
@D3lt4: Od jakiegoś czasu podczas swoich wewnętrznych przemyśleń dochodzę do podobnych wniosków. Kiedyś czytając takie twierdzenia traktowałem je jak "głodne kawałki", ale dojrzewając i oddając więcej uwagi taki słowom, dostrzegam ich sens. W tym prostym przekazie czasami kryje się klucz do dobrego i szczęśliwego życia ;) Aczkolwiek wprowadzenie tego w czyn nie jest takie proste i wymaga czasu, ale im szybciej zaczniemy tym szybciej widoczne będą tego skutki ;) Pozdro!
@sebek_r: We wdrażaniu największymi przeszkodami jesteśmy my sami, no ale w tym cała zabawa. :D

I tak jak słusznie zauważyłeś, to są proste rzeczy i dlatego niektórzy ciągle i ciągle szukają, bo oczekują czegoś wyjątkowego.