Wpis z mikrobloga

Sen.

Co do zasady - wielokrotność 90 minut i drzemka nie dłuższa niż 27 minut, teoretycznie. Ale praktycznie do 35 minut ustawienie na budziku i na ~5h przed snem nocnym, drzemka ma sens. Później będzie kiepsko.

Całkiem niezły audiobook - Sztuka spania i wstawania - Mateusz Karbowski

Jeśli macie więcej niż jeden budzik rano - serio, polecam przełamać się i zostawić jeden. Podświadomość nie powinna pozwolić na zignorowanie. Mój sposób, żeby nie wrócić do łóżka - spędzić około 10 minut w toalecie od razu po wstaniu. Przemyć twarz, umyć zęby od razu itd.

Tak, oczywiście, że nie codziennie się udaje, ale...


Będę wrzucał różne polecane książki/audiobooki, filmiki i teksty pod swoim tagiem #milionowamotywacja
Kolejne materiały zawsze z tagiem #milionowamotywacja
#prokrastynacja #motywacja #samorozwoj
D3lt4 - Sen.

Co do zasady - wielokrotność 90 minut i drzemka nie dłuższa niż 27 mi...

źródło: comment_O3bikF3QViMJ4MiIBfp35FzjewdLle2Q.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Jeśli macie więcej niż jeden budzik rano


@D3lt4: nigdy nie mogłem zrozumieć po co ludzie nastawiają jak podludzie jeden po drugim. jak chcą mieć alarm co 5 min to niech dobie drzemkę ustawią ;)
  • Odpowiedz
@tytyryty: U mnie Sleep as Android ustawiony tak, że wyłączyć budzik można tylko skanując kod kreskowy na proszku do prania w łazience. Kiedyś wyjmowałem baterię przez sen ale teraz mam ciasne etui silikonowe na telefonie.
  • Odpowiedz
a nie lepiej powiedzieć mamie/tacie/babci/bratu/zegarynce/itp żeby Was budzili o 7 ale mówiąc przy tym: Wstawaj bo już 9:00!!
Energia na cały dzień.
  • Odpowiedz
U mnie Sleep as Android ustawiony tak, że wyłączyć budzik można tylko skanując kod kreskowy na proszku do prania w łazience. Kiedyś wyjmowałem baterię przez sen ale teraz mam ciasne etui silikonowe na telefonie.


@qbiszon8: @D3lt4: Jak to wymusić? Włączam w Sleep as Android Tryb CAPTCHA, ustawiam Kod QR, ale podczas włączenia się budzika mogę normalnie na ekranie go wyłączyć. Jak ustawić, żeby tylko skan albo tag NFC wyłączał budzik?
  • Odpowiedz