Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że kobiety interesują się głównie rzeczami typu taniec, gotowanie, moda, uroda? A mężczyźni rzeczami technicznymi, motoryzacją, komputerami, sportem? A wiecie dlaczego? Bo taniec, gotowanie, moda itp. to rzeczy subiektywne - nie da się "zmierzyć" jak dobrze ktoś jest ubrany, jak dobrze tańczy albo jak dobrze smakuje to co gotuje, bo każdemu podoba się/smakuje co innego - więc bardzo łatwo można ukryć swoje niekompetencje. A w takim programowaniu? To jest rzecz obiektywna i możliwa do zmierzenia. Jak ci program wywali błąd, to nie możesz strzelić focha, powiedzieć i #!$%@?, mnie się podoba jak jest, a wy się nie znacie.

#rozowepaski #takaprawda
  • 96
  • Odpowiedz
To jest rzecz obiektywna i możliwa do zmierzenia.


@Goryptic:
#!$%@?. I o tym, że nie da się oceniać tańca, gotowania i podobnych, tak z tym, że ocenianie programowania jest takie oczywiste. A kryterium czy program się wywala czy nie to kryterium na poziomie czy obiad jest trujący czy nie. Na poziomie wyższym od gimnazjum nie daje rady.
  • Odpowiedz
Dlaczego zatem istnieją konkursy kulinarne, taneczne i projektowania ubioru? Myślisz, że jury wyłania zwycięzców wg własnego widzimisie?


@xhxhx: Ja osobiście myślę że tak.
  • Odpowiedz
@Goryptic: #gownoprawda a nie #takaprawda, obserwacja dobra ale wnioski #!$%@?. Roznice zainteresowan (ktore i tak są uogolnieniem bo sa i kobiety co siedza w technicznych rzeczach a faceci co lubia tanczyc) wynikaja z m.in. uwarunkowan ewolucyjnych a nie bo "łatwo można ukryć swoje niekompetencje".
  • Odpowiedz
@Goryptic: od kiedy motoryzacja, komputery i sport to są rzeczy bardziej obiektywne od tańca, gotowania i mody? O ile wiem to właśnie Tańce są oceniane przez innych - nie wyczyny sportowe. To gotowanie jest poddawane próbie przez Twoją rodzinę - nie Twoje umiejętności grzebania przy kompie. To Twój ubiór o Tobie świadczy - nie to czy umiesz usmolić sobie facjatę poprzez grzebanie pod maska. #logikaniebieskichpaskow Naprawdę zastanów się, cieniasie, bo pewnie
  • Odpowiedz
@Goryptic: Kobiety zazwyczaj interesują inne rzeczy niż facetów i tyle, nie ma się co na ten temat rozpisywać.
Chciałeś pokazać wyższość facetów nad kobietami, nie wyszło :)
  • Odpowiedz