Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałbym sięcz wami podzielić pewnym spostrzeżeniem. Od 17 lat uprawiam sport, od 10 lat walki, siłownia i ogólny rozwój. Przez te wszystkie lata nie spotkałem NIKOGO, kto reprezentowałby(przyznawałby do) idee lewicowe lub ogólnie to co chcą nam wcisnąć przez media.

Spotkałem za to prawicowców, liberałów, narodowców, konserwtystów, ludzi którzy brzydzą się polityką i wielu innych. Wszystkich cechował przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka, lojalność, honor i czysta walka. Jak myślicie czy to, że w takich miejscach nie ma tzw. lewaków to przypadek?

#przemysleniazdupy #silownia #sportywalki #neuropa #4konserwy #polityka
  • 115
Od 17 lat uprawiam sport, od 10 lat walki, siłownia i ogólny rozwój


@Pinkman: panie jak Ty znajdujesz na to czas;( 2 lata na studiach chodziłem na TKD, teraz brak czasu i została tylko siłka;(

I nie, to nie przypadek. Ze stale ćwiczących też nie znam nikogo z lewackimi poglądami.
@stekelenburg2: za to Ty w jednym poście piszesz z dezaprobatą o rzekomych siłowych rozwiązaniach środowisk narodowych a z drugiej jakby przechwalasz się tym, że anarchiści pobili narodowców.

Napisałem to żeby Ty i Tobie podobni mieli problem z dopisywaniu co raz to bardziej bzdurnych stereotypów.
@Pinkman: no cześć. Obecnie siłownia pod kątem ts, kiedyś wioślarstwo (mistrzostwo Polski juniorów), jestem za socjalem, państwowym protekcjonizmem rodzimego przemysłu i przeciw liberalizmowi gospodarczemu. Dodatkowo lgbtq- friendly, feminista. Może nie zauważyłeś takich ludzi u siebie bo jak widzą tak przesiąkniętego słusznością człowieka to co się bedą strzępić :)
@lubfarmaceute: nigdy nikomu nic nie narzucałem, lubię dyskutować. Na żywo bardziej bo tu szlag mnie trafia od pisania na tel. Lewicowe poglądy są piękne z wierzchu więc nie dyskredytują nikogo w moich oczach, naiwność to nie zbrodnia.
@Pinkman: ta, ale zwykle idę potrenować a nie toczyć gównoburze. Powiedział bym to samo o Korwiniźmie,ten etap mam za sobą ;) tez może być tak czynnik, że lewacy mają mniejszą potrzebę udowadnia swojej "twardości" i budowania z mięśni zbroi do ochrony ego ;)
no więc, jak jest ?


@ihwar:

1)Szeklenburg nie rozumie, a potem zasłania się ironią. Standard na Wykopie.

śmieszking #strong.

2)"Wszystkich cechował przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka,"

Ale to standard w sportach. Oczywiście są wyjątki.
@Kapoan: przepraszam, chciałem odpowiedzieć @aaandrzeeey, definicja lewaka pojawia się na prośbe jakiegoś lewaka w każdym temacie gdzie jest gównoburza z udziałem neuropy i konserw jak tylko padnie to niefortunne słowo. Dlatego staram się go unikać, żeby nie wywoływać dziesiątek bezpłodnych komentarzy tego typu. Definicję lewaka wg wykopu zna nawet każda zielonka, pozwolisz więc, że nie będę tego rozwijał.
Ludzie posiadający jakąkolwiek moralność i honor to albo prawicowcy/liberałowie albo brzydzący się polityką. Lewicowcy to zazwyczaj krętacze, którzy chcieliby zarobić a się nie narobić, "intelektualiści" i wszelkiego rodzaju dzieci z "dobrych domów" które nie kalają się ciężką pracą


W takich momentach się zastanawiam: niektórzy prawicowcy to mają fasolową w głowię czy łapię się na trolling?
@Pinkman: mój znajomy, pięć lat ćwiczy boks, ojciec należał do SLD, do tej pory kręcą się w tym środowisku. I świetnie dogadywali się ze Skrzeczem w Gwardii :) No ale to może wyjątek, potwierdzający regułę, bo ludzie inteligentni, to według wykopowych norm lewaki. Nauka lewacka, mordobicie część prawacka, jak już tak lubimy stereotypy.

Artur Szpilka, prawdziwy sportowiec, taki prawicowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gorzej z myśleniem. Jak
@owocliczi: Gwardia to doskonały przykład jak kolesiostwo i stare związkowe układy rozpieprzyły klub sportowy z tradycjami.

Mogłaś chociaż przeczytać ze zrozumieniem co napisałem, bardziej mam na myśli charakter i wartości niż inteligencję.

Szpilka? Od kiedy mierny bokser, pieniacz i pozer jest łączony z prawicą? Adamek też jest według Ciebie prawicowy? Bo według mnie zwyczajnie głupi.
@Pinkman: Ale zwróć uwagę że w konsekwencji to ci niewysportowani rządzą wysportowanymi. I nawet nie mam na myśli lewaków. Weźmy taki Ruch Narodowy. Na demonstracje przychodzą karki na sterydach, ale finalnie wszystkim zarządzają suchoklatesy typu Winnicki czy Bosak. Jedyny przypakowany pan Kowalski pełni funkcję rzecznika prasowego, którego zadaniem jest przekładanie mądrych przemyśleń suchych klat z zarządu na język zrozumiały dla bywalców siłowni.