Wpis z mikrobloga

Kurde, już nigdy więcej nie będę próbował udzielać się społecznie. Siedzimy sobie spokojnie na #wykoppiknik , gry, rozmowy, jakaś dziewczynka obok bawi się misiem i czasem biega z psem i jak nie patrzyła to jakiś dziwny koleś ukradł jej tego misia. No to mówię 'stary, daj spokój, ona ma 6 lat, zwróć jej to z powrotem" a on żebym lepiej pilnował swojego nosa i mówi do mnie "zęby cię nie świerzbią?". Ja WTF i zanim zdążyłem się zorientować on przywalił mi w twarz, rzucił gdzieś misia i uciekł. W szpitalu powiedzieli, że nic mi nie mogą na to przypisać, tylko mam przykładać zimne i liczyć na to, że zejdzie; "do wesela się zagoi, hjejjhehe". Nieciakawie, liczyłem na to, że dzisiejszy dzień będzie inaczej wyglądał. Pisze teraz, bo dopiero wróciłem do domu, a miałem rozładowaną komórkę. I jak się teraz na uczelni pokażę?

#poznan ##!$%@? #nieogarniam #wykoppiwo
jrider - Kurde, już nigdy więcej nie będę próbował udzielać się społecznie. Siedzimy ...

źródło: comment_av8dDbwTZxv21bcNE4RbwhDfhJ6aVN1U.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@flager: No ochroniarz by wam się przydał.

"O patrzcie jakie jesteśmy chojraki. Jeden z nas dostał w pysk za nic ale my jak #!$%@? nie zrobimy nic by gościowi dać nauczkę. Ale chociaż na wykopku sobie napiszemy o tym. Ludzie będą współczuć że takie z nas niedojdy."

Powtarzam jesteście zwykłe obsrańce

O ile wiem to na nastepne spotkanie wykopowe chyba w krakowie jest już solówa ustawiona.

Więc flager bierz tych ochroniarzy
  • Odpowiedz
@kamdz: też tak myślałem, ale jednak nie, to jest taka miejska legenda i oszczerstwa szerzone przez fanatyków Windowsa i tego cwela Billa Gatesa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@prorok56 za ile zgodzilbys sie nas ochraniac na nastepnym wykoppiwie? Mowie serio. Bo patrzac na swoje zalosne zycie i twarz w kolorach teczy, to dochodze do wniosku, ze predzej zarobie taki hajs oddajac puszki niz stane sie prawdziwym mezczyzna zdolnym do obrony swojej godnosci i potylicy.
  • Odpowiedz
@jrider: Chłopie nie użalaj się nad sobą to po pierwszę. "pierwszy raz obita morda to mi dało do myślenia teraz coraz lepsza forma". Po drugie ten typ co ci #!$%@?ł zachował się jak #!$%@? #!$%@? i powinien dostać za to buty na ryj.

Nie wszyscy muszą być przecież dobrymi fighterami. A taki co wali partyzanta jeszcze bezbronnej osobie jest #!$%@?ą tyle.

I twoje życie wcale nie musi być żałosne. Odejdź od
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@prorok56 Kiedys chodzilem na silownie, ale po 2 tygodniach wciaz nie bylo widac efektow, wiec zrezygnowalem. Nie uzalam sie nad soba, tylko wiem, ze kazdy jest dobry w czym innym. Moze np. Ty potrafisz mega szybko wyprowadzac powalajacy cios, ja potrafie mega szybko zarabiac hajs na puszkach, o to chodzi we wspolczesnym swiecie, abysmy sie jakos dogadali. Moze nie pokonalbym Cie na ringu, ale Ty nie pokonalbys mnie na de_dust.
  • Odpowiedz
@jrider: I właśnie o chodzi o systematyczność i zawzięcie. Wiadomo że efekty odrazu nie przyjdą. Dogadamy się napewno wiadomo że każdy jest inny. Fakt na de_dust nie mam szans ale na aztecu albo italy możemy próbować:D
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
Ok, czas odkryc karty, glownie dlatego, zeby ktos sie nie przestraszyl, ze na #wykopparty #wykoppiknik bijo. A mianowicie: juz na spotkanie przyszedlem z podbitym okiem, czemu, to juz moja sprawa, ale na bank nie bylo zadnej smutnej akcji w trakcie spotkania. Dobrze sie bawilem, smieszkow bylo w brod, pod koniec wpadlismy na pomysl, by lekko ztrollowac mirko, wykorzystujac do tego rekwizyty w postaci porzuconego gryzaka przez jakiegos psa (maskotka) i mojego oka.
  • Odpowiedz
@Prorok56: ja muszę jeszcze napisać, że dałeś zajebistą radę

Odejdź od kompa


Nawet nie wiesz jaki miałem ubaw w pracy, wiedząc, że @jrider zwiedził na stopa pół Europy.

Ogólnie zrobiłeś mi niezły dzień, że tak łatwo dał się ktoś podpuścić. Najlepsze jest to, że koleżance której wysłałem linka do wpisu od razu stwierdziła, że ta akcja to prawdopodobnie trolling, no ale Ty musiałeś swoimi radami pokazać ile to w tobie jest
  • Odpowiedz
@gorzka: nawet nie będę pokazywł kto wymyślił ten żart

@Prorok56: mam nadzieję, ze następnym razem pokażesz więcej luzu zamiast się tak spinać z radami i mam nadzieję, że mi nic z twojej strony nie grozi jeżeli zdecyduję się wybrać do Krakowa na party, bo ja to na poważnie jestem suchoklates i nie umiem się bić.
  • Odpowiedz
  • 0
@flager: ej, kolega @prorok56 chciał dobrze, przeczytaj jeszcze raz na spokojnie jego posty. A co nabierania się to nic nie mówię bo sama nieraz się nabrałam na tego typu opowieści
  • Odpowiedz
@gorzka: no ja wiem, że @Prorok56 chciał dobrze, ale takie teksty

Zachowaliścię się jak #!$%@? jeszcze rozumiem ten co w pysk dostał to odrazu widać że jakiś gejson ale reszta?


Więc flager bierz tych ochroniarzy bo jeszcze w japke zarobisz i szpital cię czeka z podbitym okiem hahaha.


mógł sobie darować i nikogo nie obrażać.
  • Odpowiedz