Wpis z mikrobloga

Kurde, już nigdy więcej nie będę próbował udzielać się społecznie. Siedzimy sobie spokojnie na #wykoppiknik , gry, rozmowy, jakaś dziewczynka obok bawi się misiem i czasem biega z psem i jak nie patrzyła to jakiś dziwny koleś ukradł jej tego misia. No to mówię 'stary, daj spokój, ona ma 6 lat, zwróć jej to z powrotem" a on żebym lepiej pilnował swojego nosa i mówi do mnie "zęby cię nie świerzbią?". Ja WTF i zanim zdążyłem się zorientować on przywalił mi w twarz, rzucił gdzieś misia i uciekł. W szpitalu powiedzieli, że nic mi nie mogą na to przypisać, tylko mam przykładać zimne i liczyć na to, że zejdzie; "do wesela się zagoi, hjejjhehe". Nieciakawie, liczyłem na to, że dzisiejszy dzień będzie inaczej wyglądał. Pisze teraz, bo dopiero wróciłem do domu, a miałem rozładowaną komórkę. I jak się teraz na uczelni pokażę?

#poznan ##!$%@? #nieogarniam #wykoppiwo
jrider - Kurde, już nigdy więcej nie będę próbował udzielać się społecznie. Siedzimy ...

źródło: comment_av8dDbwTZxv21bcNE4RbwhDfhJ6aVN1U.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@cyberyna Nie, ja jestem człowiekiem z opóźnionym zapłonem i pozbawionym umiejętności rzetelnej oceny sytuacji. Prawdziwymi Bohaterami W Swoim Domu są mirki z wykoppiwa! :D
  • Odpowiedz
@jrider: Sorry ale muszę to napisać. Zachowaliścię sie jak #!$%@?. Było was tam tylu a gościu #!$%@?ł jednemu i uciekł( był tam też największy koks @kamdz która tak sie chwali a jak przyszło co do czego to widać jak się zachował).
  • Odpowiedz
@jrider Nie ty miałeś go sam uwalić za to że wyciągnął do ciebie łapska. Ale jak widać wolisz się żalić w internecie i jeździć po szpitalach z podbitym okiem.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Są 2 kategorię facetów. #!$%@? i prawdziwy mężczyźni. Taki kamdz próbuje być niby prawdziwym mężczyzną ale to zwykła fałszywka nawet jak będziesz wygladał jak pudzian nic to nie da gdy psychika miękka jak plastelina.

Ale czego
  • Odpowiedz
@Prorok56: nie było Cię tam i nie wiesz co się stało, nie masz pojęcia jak bardzo sytuacja była napięta, tylko prawilne mirki obecne na #wykoppiknik mogą się wypowiadać.

Ty pewnie jesteś prawdziwym macho co innych załatwia jedną ręką. Niestety tam byli tylko sami chudzi i słabi informatycy, ale i tak daliśmy radę go przegonić, także brawa dla mirków (obu płci), którzy byli na #wykoppiknik
  • Odpowiedz
@flager: Usunołem przypadkiem komentarz wieć napiszę jeszcze raz.

Nie raz byłem w takiej sytuacji i uwierz wiem jak się zachować za to ty chyba byłeś pierwszy raz.

Jaka #!$%@? napięta atmosfera:D?

Nie mówie że jestem jakiś kozak ale napewno nie dam się walić w pysk za nic.

Tam byli sami chudzi ?? a KAMDZ fanatyk siłowni?

Zachowaliścię się jak #!$%@? jeszcze rozumiem ten co w pysk dostał to odrazu widać że
  • Odpowiedz
@Prorok56: "ooo patrzcie jaki jestem chojrak, nikt na dzielni mi nie strzeli w pysk, rządzę całym miastem, nawet mafia czuje przede mną respekt"

Powtarzam, nie było Cię tam i nie wiesz jak sytuacja wyglądała, więc z łaski swojej się nie wypowiadaj.

Może na następne mirkowe spotkanie wynajmiemy Cię jako ochroniarza.
  • Odpowiedz
@Prorok56: no ja jestem zadowolony, wymieniłem z ludźmi o podobnych zainteresowaniach poglądy, dowiedziałem się jak należy pielęgnować napletek by był bardziej zarośnięty, naprawdę polecam #wykoppikniki
  • Odpowiedz