Wpis z mikrobloga

Kurde, już nigdy więcej nie będę próbował udzielać się społecznie. Siedzimy sobie spokojnie na #wykoppiknik , gry, rozmowy, jakaś dziewczynka obok bawi się misiem i czasem biega z psem i jak nie patrzyła to jakiś dziwny koleś ukradł jej tego misia. No to mówię 'stary, daj spokój, ona ma 6 lat, zwróć jej to z powrotem" a on żebym lepiej pilnował swojego nosa i mówi do mnie "zęby cię nie świerzbią?". Ja WTF i zanim zdążyłem się zorientować on przywalił mi w twarz, rzucił gdzieś misia i uciekł. W szpitalu powiedzieli, że nic mi nie mogą na to przypisać, tylko mam przykładać zimne i liczyć na to, że zejdzie; "do wesela się zagoi, hjejjhehe". Nieciakawie, liczyłem na to, że dzisiejszy dzień będzie inaczej wyglądał. Pisze teraz, bo dopiero wróciłem do domu, a miałem rozładowaną komórkę. I jak się teraz na uczelni pokażę?

#poznan ##!$%@? #nieogarniam #wykoppiwo
Pobierz
źródło: comment_av8dDbwTZxv21bcNE4RbwhDfhJ6aVN1U.jpg
  • 65
@flager niewątpliwie, nie przeczę. Ten wpis pisałem jeszcze pod wpływem emocji, trochę skróciłem opis wydarzeń i niektóre elementy pominąłem, za bardzo skupiłem się na swoim rozgoryczeniu sytuacją, a nie na Waszej solidarnej postawie. Dziękuję jeszcze raz @gorzka @gwiezdna @kamdz @flager @kromkas @marpop @Taiffun @mieffer @PolskiPolaczekZPolskiPL i ZantParty, gdyby nie to, że natychmiast się podnieśliście, to koleś by nie uciekł, a sam bym nie dał rady. Jeśli o kimś nie wspomniałem, to wybaczcie
Jeteś dla mnie hero :) ps. jak chcesz mieć normalne oko, idź do Super-PharmU i poproś o próbkę Dermablend Vichy (dla Ciebie kolor w przedziale między nr 15-35). Jest tak kursssko kryjący, że nawet te twoje fioletowe oko spokojnie zakryje