Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co myślicie o szukaniu kobiety w kościele, po różnych oazach? Jakie macie doświadczenie z religijnymi dziewczynami? Są o wiele lepsze do związków? Czy dużo desperatek po "ścianie"? Pytam o całe chrześcijaństwo, od katolików, po prawosławnych i po protestantów.
#rozowepaski #katolicyzm #niebieskiepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim to co napisał @Ignacy_Patzer . Sporo się kręciłem w tych społecznościach i festiwal hipokryzji tam jest top. Choć można znaleźć pojedyńczs przypadki wporządku, ale to tak jak i poza nimi, gdzie te mnie urodziwe dziewczyny bardziej są chętne na uczciwą relacje. Jak myślisz, że wyrwiesz 10/10, bo mało chłopa to się zdziwisz mocno. Z moich obserwacji, te najładniejsze prawie zawsze kończyły z ludźmi spoza wspólnot (albo wcześniej już kogoś miały o
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: znam dwie takie i całe życie mają tylko jednego partnera - obecnie męża, często tradycyjne żony, które zajmują się domem

z reguły w porządku kobiety, ale niektóre przesadzają z afiszowaniem się ze swoją wiarą
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Z mojej perspektywy to wygląda tak: jestem wierząca, chodzę do kościoła, nie należałam nigdy do żadnych wspólnot, bo dziewczyny z nich są zbyt dynamiczne i czasem nieszczerze (spotkałam wiele takich osób, które należa do tych grup, a potrafią być np. tyranami w pracy, nie szanują ludzi). Nie uważam się za osobę bez skazy, nawet miałam kiedyś (początkowo myślałam, że spokojnego) chłopaka. On nie chodził do kościoła i wiele
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Sądzę że ten temat był już przerabiany przez wszystkie odcienie MANurOSFERY przez ostatnie dziesięć lat przynajmniej i jesteś spóźniony.

Nie ma sensu jak kobieta po wyjściu z kościoła dalej ma dostęp do mediów społecznościowych i wszystkich innych bezeceństw współczesności.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz