Wpis z mikrobloga

@affairz: mordo, ale to ty dzwonisz uporczywie, bo ciskasz się w obronie swojej dziewczyny mickeliny

Ja od wczoraj nie zauważam nawet twojego istnienia więc weź już te proszki czy coś
  • Odpowiedz
@affairz: gość nieźle CREEPUJE, jeden z takich co to niby tylko mrocznie heheszkuje a potem w 911 o nim mówią co #!$%@?ł. Bo to taki grzeczny i ułozony sąsiad był. A potem czerwone tasmy policyjne wszędzie porozwieszane.

Ewidentnie to ćpun dotacjowy. Ma otwartą RANE DEWELOPERSKĄ spowodowaną syndromem odstawienia, i tylko wyczekuje w spazmach i konwulsjach na kolejną dawke dotacji.

@wypopekX
  • Odpowiedz
@affairz: nie wiem o co chodzi w tej dramie ale nie wiem też czemu bronisz micka czyli tagowego mema.
Facet który loguje się między 2 a 3 w nocy na portal ze śmiesznymi papieżami żeby kasować swoje nietrafione prognozy albo pracuje tu zawodowo albo ma dziwne kompleksy.
W obu przypadkach obśmiewanie go jest dobre, sprawiedliwe, słuszne i zbawienne.

I nie, to że przyłączył się do gawiedziowej kampanii anty-deweloper nie czyni go
  • Odpowiedz
Ewidentnie to ćpun dotacjowy. Ma otwartą RANE DEWELOPERSKĄ spowodowaną syndromem odstawienia, i tylko wyczekuje w spazmach i konwulsjach na kolejną dawke dotacji.


@wuwuzela1: dobra, do Choroszczy obydwaj, razem z multikontami xD
  • Odpowiedz
@affairz: to musi być jakaś zorganizowana akcja z grupy na fb zawód deweloper xD
Ale ich piecze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może się boją, że zrobimy rewolucje polską na wzór ten francuskiej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czego się boicie?
  • Odpowiedz