Wpis z mikrobloga

176 713 + 143 + 113 + 154 + 100 = 177 223

Majówka przy grillu ( ͡º ͜ʖ͡º) (a dokładniej to mural przy zakładach mięsnych JBB w Łysych)

100 - problem z sprzęgłem w GRXie (prowizorycznie naprawiony i cała majówka jazda na wyłączonym), problemy z tubelessem, zapomniałem też pompki do podsiodłówki, przez co musiałem turlać się na stację paliw, a do tego godzinne opóźnienia pociągów. Miała być dłuższa trasa, a wyszła z tego awaryjna eksploracja bliższych rejonów. Jako główny cel Kołaków i miejsce pamięci związane z zrzutem Cichociemnych w operacji Weller 2.

154 - start z Siedlec, na start trochę kwadratów na północ od miasta, w tym ten w Dolinie Liwca. Dobrze, że wytyczyłem sobie trasę przechodzącą kwadrat po obu stronach, bo pierwsza droga okazała się totalnie bagnista. Błąd nr 1 - nie wycofałem od razu, mimo że wiedziałem, że to będzie pewnie dłuższy odcinek zalany. Przebrnąłem kilkaset metrów, ale robiło się coraz gorzej i trzeba było cofać. Błąd nr 2 - nie chciało mi się wracać tą samą drogą, więc wymyśliłem, że przebiję się polem na przełaj do wioski obok ¯(ツ)/¯ No dawno nie miałem takiej przeprawy, pola podmokłe, torfowiska, obchodzenie jakiś rowów i krzaków, ale sukces, nie skalałem się nawrotką ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Dalej główny cel miejsce objawień maryjnych w Przygodach. Powrót przez Węgrów, Liw i dalej sympatyczną polną drogą równoległą do DW637. Dacie wiarę, że są rowerzyści którzy wolą jechać z autkami, zamiast obok taką klimatyczną gruntówką środkiem farmy wiatrowej? ( ͡º ͜ʖ͡º)

113 - cel Gmina Wiśniew, dalej m.in. Rezerwat Florianów, czy wizyta Jeruzalu, czyli ranczowych Wilkowyjach. Tam tłumy oblegające serialową ławeczkę, a ja sobie jadłem gofra i siedziałem na przeciwko na innej ławce z prawdziwymi miejscowymi żulikami, a nie serialowymi podrabiańcami ;)

143 - najprzyjemniejsza trasa z majówki to kurpiowska eksploracja. Świetne są te tereny na sielankowe gravelowe kręcenie, długie kilometry szutrów premium, pustki, odludzia i sympatyczne wioseczki. Kilka odcinków z piachem po kostki też się zdarzyło, ale hej, przecie jestem z Mazowsza, więc jestem do tego przyzwyczajony ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Główny cel odwiedzić wioskę Krusza i zebrać kilka przepisów, dyplom i krówkę w nagrodę za zaliczenie questa.

#kwadraty
Max square: 63x63
Max cluster: 5513
Total tiles: 13120 (+0, +11, +27, +20)

#rowerowyrownik #gravel #100km #rower

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 176 713 + 143 + 113 + 154 + 100 = 177 223

Majówka przy grillu ( ͡º ͜ʖ͡º)...

źródło: Krusza - wioska w łaty34

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 2
sympatyczną polną drogą równoległą do DW637. Dacie wiarę, że są rowerzyści którzy wolą jechać z autkami, zamiast taką klimatyczną gruntówką środkiem farmy wiatrowej? ( ͡º ͜ʖ͡º)
SnikerS89 - >sympatyczną polną drogą równoległą do DW637. Dacie wiarę, że są rowerzyś...

źródło: z3

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
Finisz Questu, kłódkę do otwarcia pojemnika zdobyło się przy odhaczaniu kolejnych punktów, w nagrodę torba z krówkami, wziąłem tylko dwie jak coś ;)
SnikerS89 - Finisz Questu, kłódkę do otwarcia pojemnika zdobyło się przy odhaczaniu k...

źródło: z4

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@michu_13: W sumie to wszystko dostępne na stravie publicznej ;) https://www.strava.com/athletes/6693858
(tam chyba można ściągać gpxy, jakbyś jednak chciał bezpośredni plik to daj znać, wrzucę wieczorem. Choć dokładny ślad brać ode mnie, to nie jest dobry pomysł, ja dużo kluczę i wybieram świadomie kiepskie drogi, byle tylko odhaczyć ich jak najwięcej do heat mapy, czy wandrer.earth)
  • Odpowiedz