Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci komuś nie siadł Airbnb na parterze w gównobloku budżetowego osiedla w Łodzi od Murapolu. to cyk, wystawmy za 16 koła z metra XDDD

ja #!$%@?ę jaki ten rynek to jest patologia. deweloper to po 6-7 sprzedawał, a tu za to okaleczenie wnętrza ktoś sobie dychę z metra woła XD

https://www.otodom.pl/pl/oferta/apartament-premium-3-pokoje-2-miejsca-parkingowe-ID4pXRx

CSI: wykop. tu kolejne airbnb (chyba nawet kojarzę jak wisiało na portalu) od tego samego pana Romana: https://www.otodom.pl/pl/oferta/pietrowy-apartament-z-tarasem-i-parkingiem-ID4qeOt - tu 14 koła z metra, deweloper sprzedawał za około 5k z metra
affairz - #nieruchomosci komuś nie siadł Airbnb na parterze w gównobloku budżetowego ...

źródło: Firefox_Screenshot_2024-05-04T17-18-17.358Z

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@affairz: XD czy tam jest wanna w sypialni postawiona na drewnianej podłodze? XDDD
W dodatku ta wanna ma widok prosto na osiedlowe patio z którego wszyscy sąsiedzi mogą podziwiać jak się kąpiesz a później walisz konia na tym welurowym łóżku, które gdy się poplami od wydzielin to będzie już do wyżucenia bo jest tapicerowane XD XD

A w ogóle projektant tego przybytku wyjątkowo się postarał. Bo jakby jakiś sąsiad miał ograniczony
enten - @affairz: XD czy tam jest wanna w sypialni postawiona na drewnianej podłodze?...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-4 o 20.25.45

Pobierz
  • Odpowiedz
@affairz: a co tak właściwie z tym parterem jest nie tak? Ja celowo wziąłem parter zamiast piętra któregoś środkowego bo chciałem mieć ogródek właśnie bo mi zamiast balkonu bardziej leżał, ale tutaj się parterów nie lubi chyba
  • Odpowiedz
@affairz: tylko się cieszyć jak airBnB plajtuje. Rynek #nieruchomosci w Polsce to rak, ale ten rak zaatakował wiele różnych organów, airBnB i booking to taki sam rak jak 20k za metr wielkiej płyty.
Bo oprócz tego że bierzesz kredyt na 30lat, to jeszcze na 99,99% w nowej inwestycji za ścianą będą turyści robić sobie imprezki.
Ja bym tego nie wytrzymał psychicznie.
  • Odpowiedz
@affairz najlepsze jest to, że połowę z tego wystroju i tak trzeba będzie wypiërdolic bo nigdzie nie ma szuflad czy szafy na ciuchy. Ktoś zrobi zakup życia
  • Odpowiedz
  • 0
Genialne


@Kutafonix215: za coś się płaci te 16k XD coś czuję że tu będzie remont remontu zanim to znajdzie pierwszego nabywcę

@affairz najlepsze jest to, że połowę z tego wystroju i tak trzeba będzie wypiërdolic bo nigdzie nie ma szuflad czy szafy na ciuchy. Ktoś zrobi zakup życia


po co komu szafy w airbnb? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@affairz: fakt sprzedawał po 5k w 2018/2019 bo sam się interesowałem. Za 12/13 by sprzedali od strzała, cena wiadomo przesadzona
  • Odpowiedz