Wpis z mikrobloga

@Linnior88:

pracuje w gówno robocie

A ty gdzie pracujesz? Brzmi jakby to było coś bardzo ważnego lub trudnego skoro już któryś raz wytykasz komuś słaby zawód
  • Odpowiedz
@Skyworld: aha czyli on ma.prawo chodzić za mną i mnie obrażać za wygląd , a ja stwierdzając że sam nie jest nikim pięknym ani ważnym popełniam grzech ? To się nazywa hipokryzja , jeśli atakujesz kogoś licz się z tym że można też usłyszeć prawde o sobie , ten koleś myśli że można kogoś bezkarnie prześladować ale łezki w oczach i jęk jak ktoś go traktuje tak samo
Ja jestem przekochana,
  • Odpowiedz
@kinkykylie: Nie ma za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ Linnior88 Najlepsze jest to, że ty dalej myślisz, że jesteś w stanie mnie urazić XD Twoje zdanie nie rusza mnie w żaden sposób, bo wiem jak wyglądam i wiem jak wyglądasz ty. Ty za to sprawiasz wrażenie, jakby leciała ci piana z pyska, a ja od początku mówiłem, że mam cię w dupie, ale triggeruje/bawi mnie twoje
  • Odpowiedz
@Linnior88:

to ja mu ten palec złamie

Złam mu nawet kark twoja i jego sprawa

a ja stwierdzając że sam nie jest nikim pięknym ani ważnym popełniam grzech

Wskaż gdzie to stwierdziłem. Jak prowadzisz z kimś dialog to odnoś sie do tego co powiedział a nie wciskasz mu w morde słowa których nie wypowiedział. Nie lubie jak wkłada mi sie rzeczy do ust czy słowa.

jeśli atakujesz kogoś licz się z
  • Odpowiedz
@erni13: no ja też niestety wiem jak wyglądasz i współczuję że cię tu poniżali ale nie musisz swojej złości przelewać na osobę która ci nic nie zawiniła ?
Weź idź do swojego kołchozu przykrec jakieś śrubki może ci przejdzie bo Niemiec bije batem to tutaj się wyzyjesz
  • Odpowiedz
@erni13: ja nikogo nie poniżam ani nie zaczepiam bo mam szacunek w życiu realnym ty się tutaj próbujesz wyżyć bo cię poniżają mają za drugą kategorie to chociaż tutaj jesteś pan przez 5 minut w internecie
  • Odpowiedz
@ewa-m: kilku użytkownikow pisało mi co im na priv proponujesz więc próbując kogoś stalkowac się osmieszasz bo jesteś stara a takie rzeczy po privach 20 latkom wypisujesz
  • Odpowiedz
@Linnior88 to że ktoś ma gorsze wykształcenie albo pracuje w kołchozie to jest jakiś gorszy od innych? Trochę słabe z Twojej strony, szczególnie, że róznie w zyciu bywa.
  • Odpowiedz
@erni13: wyślesz fotę tej świnki na pw ?
Chętnie bym sobie spojrzał jak "młodo wygląda".
@Linnior88 właściwie to kto pytał ? Też wyglądam na młodszego mimo 25 lat ale nie muszę się tym fleksować w internecie.

Kompleksy się leczy a nie dorabia bajki i usilnie próbować je sprzedać ludziom.
  • Odpowiedz